Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Wyspy Szczęścia
Wydawnictwo: Aramis
Something Borrowed, Something Blue
Lilith

List od Daphne nadszedł całkiem nieoczekiwanie. Nie dawała znaku życia niemal od pięciu lat — od tamtej pamiętnej kłótni! Andrea wzdrygnęła się na samo wspom­nienie owej straszliwej sceny. Obie zakochały się w tym samym mężczyźnie i z miej­sca stały się zaciętymi rywalkami. To Andrea zwyciężyła w potyczce o ukochanego człowieka, a jej siostra Daphne, zawiedziona i rozczarowana, zaraz potem...

Obie zakochały się w tym samym mężczyźnie i z miej­sca stały się zaciętymi rywalkami. To Andrea zwyciężyła w potyczce o ukochanego człowieka, a jej siostra Daphne, zawiedziona i rozczarowana, zaraz potem wyjechała do Grecji, ojczyzny ich rodziców.
Od tamtego czasu Andrea nic o niej nie słyszała. A teraz oto leżał przed nią list, w dodatku z za­łączonym zaproszeniem na wesele! Andrea bardzo cie­szyła się ze szczęścia siostry, życzyła jej przecież jak najlepiej. Co powie Daphne, gdy usłyszy, że owa nieszczęsna historia miłosna z tamtym młodym człowiekiem skończyła się w niecały miesiąc po jej wyjeździe?

źródło opisu: Aramis, 1992

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

AKor | 2016-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Romansidło jak każde inne, ale podziwiam osoby, które są w stanie wymyślać co chwila nowe historie :)

dona | 2013-09-19
Lilith | 2012-04-23