Godzina Tygrysa. Jak Pokonać Własne Lęki?

Tłumaczenie: Agnieszka Dzisiewska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Hour of the tiger
978-83-7502-161-5
duchowość, lęk
Kamila

To książka o tych chwilach życia, kiedy musimy się skonfrontować z naszymi lękami. W każdym z nas rodzą się one wobec wszystkiego, co nieznane, tajemnicze, głęboko ukryte, wobec przeszłości, której pozwalamy nad sobą panować, i niepewnej przyszłości, wobec śmierci i wielu innych zagrożeń, które funduje nam współczesny świat. Tajemniczy tygrys, obraz zaczerpnięty z kultury dalekiego Wschodu,...

Tajemniczy tygrys, obraz zaczerpnięty z kultury dalekiego Wschodu, to symbol tego wszystkiego, czego się boimy, ale też tego, co popycha nas do przekraczania granic naszej egzystencji, inspiruje do wychodzenia poza własne ograniczenia, aby dojść do drzwi Tajemnicy, która otwiera nas na pełnię życia i pokój.

Joanna | 2018-03-26
Kamila | 2012-04-22