Wielki Post – czytania na co dzień. Refleksje i opowieści

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Lent: The Daily Readings
978-83-924003-8-0
abyaby

Wspaniała książka do refleksji i przemyśleń, zawierająca opowiadania i rozważania na czterdzieści dni Wielkiego Postu. Opiera się na codziennych czytaniach z lekcjonarza na ten okres. Skłania do refleksji i zachęca do wysiłku, aby odeprzeć pokusy i wytrwać w dobrych postanowieniach. „Wzrost nie bierze się z nakładania na siebie jakichś duchowych szat. Wzrost bierze się ze zdejmowania i...

„Wzrost nie bierze się z nakładania na siebie jakichś duchowych szat. Wzrost bierze się ze zdejmowania i usuwania, przestawania, nierobienia czegoś i pozwalania sobie, by zejść do sedna albo nawet wpaść w sedno naszej żyjącej istoty.”
Linda Hogan, poetka z plemienia Czikasawów
cytowana w Listening to the Land

źródło opisu: http://mateusza.pl/megan-mckenna/wielki-post.html