Soczyste pieczenie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7180-784-8

W kuchniach wszystkich narodów jest niezliczona ilość dań z mięsa. I nic dziwnego, bo mięso to niezwykle wdzięczny surowiec - zmienia smak w zależności od sposobu przyrządzania oraz użytych do jego przygotowania przypraw i dodatków, z którymi się je podaje. Soczyste pieczenie to kolejna książeczka z bardzo popularnej serii "Biblioteczka Poradnika Domowego". Zawarte w niej 93 przepisy...

Soczyste pieczenie to kolejna książeczka z bardzo popularnej serii "Biblioteczka Poradnika Domowego". Zawarte w niej 93 przepisy pozwolą, aby z kawałka mięsa zrobić przepyszne danie.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie