poradniki

Karol Napora jest znakomitym wędkarzem specjalizującym się w połowie drapieżników.Zgromadzona wiedzę w licznych wyprawach o nich wykorzystywał przy opracowaniu wzorów oryginalnych sztucznyych przynęt. Przede wszystkim jednak jest gorącym propagatorem ochrony i prawidłowego zagospodarowania zasobów liczebności szczupaków w naszych wodach realizuje w pracy zawodowej. Jak mało kto zna praktyczne aspekty biologii szczupaka i jak mało kto potrafi swoje wiadomości przekazać innym wędkarzom..

ryszpak | 2013-09-09
Przeczytana: 06 grudnia 2011