Fantazje w trójkącie

Okładka książki Fantazje w trójkącie Opal Carew
Okładka książki Fantazje w trójkącie
Opal Carew Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
czerwona seria
Twin fantasies
Czarna Owca
2013-02-01
2013-02-01
Joanna Bold
seks trójkąt erotyka

Okładka książki Unraveled Opal Carew, Sarah Castille, Sara Fawkes, Cathryn Fox, Lauren Hawkeye, Julia Kent, Daire St. Denis, Anna Vivi
Unraveled Opal Carew, Sarah C...

Ciężko mi ocenić tę książkę. Niby nie spodziewałam się nic wielkiego ale i tak dostałam mniej.

Mamy główną bohaterkę, która do końca nie wie co chce oraz dwóch braci bliźniaków, którzy chcą jej.
Ona się mota, raz chce być z jednym, za chwilę wystarczy słowo i chce być z drugim a generalnie w głowie ma tylko seks i nic więcej.

Niestety, ani dobrej fabuły, ani ciekawych scen tutaj nie uświadczymy.

Niestety, ani dobrej fabuły, ani ciekawych...

Co się naśmiałam przy tej książce to moje. Sceny erotyczne to żenada. Bez przerwy to samo. Jedynie ostatnia scena się trochę ratuje. Czytałam już tylko dla fabuły, która później też była kosmicznie dziwna.
Jako przeczytanie czegoś lekkiego i zabawnego z nutką erotyzmu to jest ok. Ale jako sam erotyk nie polecam.

Nie kupuję tej historii. Wiem że erotyki z reguły nie grzeszą ambicją, ale nikt mi nie zmówi, że bliźniacy, nawet jednojajowi, są tak identyczni, że bohaterka (będąca w związku z jednym z nich!) nie rozpozna tego właściwego. Nawet jeśli są bardzo podobni, to muszą być jakieś drobiazgi, gesty, GŁOS, co ich rozróżni. A epilog? Tak bardzo oderwany od rzeczywistości, że bardziej chyna się nie dało. Plus za to że szybko się z tą książką uporałam i tyle.

Książka ogólnie poprawiła mi humor :-) mnóstwo seksu - wprawdzie prawie ciągle ten sam schemat, ale cała sytuacja i fabuła rozbawiły mnie do rozpuku i bardzo poprawiły humor ;-) Aż normalnie szkoda, że mój Mąż nie ma brata bliźniaka :-P

Jenna chce zostawić swojego chłopaka, gdyż żyje on tylko pracą i skazuje ją na prowadzenie niemalże klasztornego trybu życia. Pewnego wieczoru w luksusowym hotelu pojawia się jej chłopak ratując ją z nudnego przyjęcia, do tego udaje, że jej nie zna, a taka gra podoba się Jennie, niesamowicie ją podniecając. Czy to możliwe, aby jej facet tak się zmienił? A może to nie on był namiętnym kochankiem, który rozpalił jej zmysły? Bohaterka jeszcze nie wie, że jej życie seksualne właśnie wywraca się do góry nogami, a odpowiedź jest bardziej zaskakująca i podniecająca niż mogłaby przypuszczać.
Autorka w książce funduje czytelnikowi gorący romans, który z całą pewnością potrafi zaskoczyć. Pewna ostateczna decyzja bohaterów jest dla mnie co prawda zupełnie niezrozumiała i nieco irytująca, ale... to chyba dobrze o mnie świadczy 😂

Szybka i przyjemna książka. Jednak zdecydowanie jedna z tych o których zapominasz w momencie odlożenia na półkę.

Lekka ,przyjemna książka .Dużo scen erotycznych,fabuła również ciekawa i zaskakująca.Lepsza od niejednego filmu erotycznego.

Dno......

Dno......

Tak głupiej książki to chyba jeszcze nie czytałam. Całkowicie nie trzyma się kupy. Jak można chcieć wyjść za kogoś i nawet nie wiedzieć że ma brata bliźniaka? A taki seks w ciąży z bliźniętami?

Książkę połknąłem w dwa dni. Ogólnie ciekawa, seks dość wulgarny i ostry, ale czasem lubię poczytać właśnie te wulgarniejsze książki, ale każdy ma prawo do swoich wyborów i opinii. To co szokuje w tej książce jak ktoś się dobrze wczytał to nie to, że bohaterka spotyka się z dwoma bliźniakami na raz, ale jak podliczymy ich wytryski w jeden dzień :D to wychodzi, że chłopaki leją nasieniem jak barman piwem z kija. Sorry może i da się utrzymać tyle stosunków w jeden dzień, w co uwierzę, ale nie uwierzę w taką ilość wytrysków. Koniec książki raczej jak na XXI wiek i rewolucję seksualną nie jest taki szokujący.

• Erotyka
  • Romans

Dodaj cytat z książki Fantazje w trójkącie