Wyspa namiętności

Lorie O’Clare Wydawnictwo: Otwarte Seria: Otwarte dla Ciebie. Romans literatura obyczajowa, romans
Island of Desire
literatura obyczajowa, romans
Barbara Szczęsna
Otwarte dla Ciebie. Romans
wyspa namiętność romans szkatułka morderstwo tajemnice sekrety

Nie wiem po co została napisana ta książka. Miała być erotyczna, słabo, niewiarygodnie i w sumie nudno wyszło. Miała być sensacyjna, ratunku co za sensacja, ktoś czegoś szuka, potem się okazuje, że połowa wyspy tego szuka i nawet trup fabuły nie ratuje, która jest płaska, nudna i przewidywalna. Miała być obyczajowa, też nie wyszło, bohaterowie są piękni, młodzi i bogaci, no...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Andrea zostaje nową producentką wyborów Najbardziej Pożądanego Mężczyzny, które po raz pierwszy mają się odbyć na wyspie Marka Trippa.
Andrea od razu po poznaniu tego niezwykle przystojnego mężczyzny, czuje silne pożądanie. Jednak czy seks ze swoim pracodawcą jest dobrym pomysłem?
Jak oboje poradzą sobie z tym magnetyzmem, zwłaszcza w obliczu morderstwa na wyspie?

Pewnej gorącej nocy nie mogłam spać, chciałam przeczytać coś na szybko. Opis zapowiadał niezłe romansidło. Ale nie, to jest tak naciągane, tak bardzo dalekie od rzeczywistości i z tak nieprawdopodobnie nieskazitelnymi postaciami, że tego nawet pod bajkę się nie da podciągnąć.
On jest niesamowicie przystojny, niesamowicie bogaty, niesamowicie seksowny oraz oczywiście z...

Bardzo fajna historia, współczesnego świata.
Polecam.

Tak się zastanawiam i nie wiem co napisać. Typowy Harlequin. Akcja od początku do końca jest przewidująca pomiędzy głównymi bohaterami mianowicie Markiem Trippem i Andrea Denton. Pożądanie, erotyka i co najbardziej wkurzające, że bohaterowie wyidealizowani. Otóż ona piękna o przystojny. Ona figura modelki nosząca ciuchy od projektantów, on idealna figura, bogaty, mający...

Miłość, miłość, miłość. Intryga? Zabójstwo? Kradzież? Okazuje się, że książka nie jest przesadnie mdła. Mały wątek mrożący krew w żyłach dodaje smaku tej historii.

może być, na urlop, jako lekka lektura.

Bardzo przeciętne czytadło, nic powalającego. Dość nudna i wydumana fabuła.

WYSPA ROZKOSZY...

Andrea Denton ma pomóc w zorganizowaniu kolejnej edycji popularnego show "Najbardziej Pożądany Mężczyzna". Nie spodziewała się ona jednak, że jej szef aż tak mocno zawróci jej w głowie. Mark Tripp Junior to mężczyzna idealny (chociaż w tej książce wszystko zostało wykreowane na idealne), a Andrea wprost nie może mu się oprzeć. Kiedy wdają się w romans...

Bajkowy romans z happy endem, dobrze się czyta jeśli ktoś gustuje w tego typu książkach;)

Dyskusje

• 2013
  • 2014
  • Domowa biblioteczka
  • Ebook
  • 2012
  • Dostępne w bibliotece
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wyspa namiętności