Meble. Naprawa i odnawianie

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
poradniki

Meble są świadectwem kultury, epoki, regionu czy kraju, w którym zostały wytworzone.Jak wszystkie przedmioty materialne poddają się działaniu czasu, ulegają zniszczeniu. Aby zachować styl i funkcje mebli, należy stosować właściwe sposoby konserwacji, a w razie potrzeby naprawy.Konserwacja mebli polega m.in. na stosowaniu odpowiednich materiałów, ręcznych narzędzi stolarskich oraz wymaga znajomości konstrukcji, zdobnictwa i technik użytych do wyrobu mebli.

sawiczow | 2016-10-31
beewuu | 2015-03-19