Od jutra będzie inaczej.Jak konsekwentnie realizować postanowienia.

Tłumaczenie: Anna Bender
Wydawnictwo: Świat Książki
Ab morgen mach ich's anders. Gute Vorsatze erfolgreich in die Tat umsetzen.
83-7227-056-2
poradnik, psychologia
poradniki
Pollyanna

Zmieniać siebie i otoczenie, a jednocześnie zachować to, co dla nas wartościowe - oto cel, o którym łatwo zapominamy w pogoni za sukcesem. Gorączkowy pośpiech naszych czasów sprzyja poszukiwaniu fikcyjnego "więcej": więcej czasu, osiągnięć, uznania. Pragniemy wciąż nowych bodźców, częstych zmian, twórczego niepokoju. Dobrze jednak mieć zarazem coś stałego, emocjonalny port, do którego się...

Pragniemy wciąż nowych bodźców, częstych zmian, twórczego niepokoju. Dobrze jednak mieć zarazem coś stałego, emocjonalny port, do którego się wraca.
Tylko od nas zależy, czy nasze życie nabierze nowego kształtu, a więc jeżeli już zmieniać, to JAK, KIEDY, DLACZEGO?

źródło opisu: okładka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!