Błędne koło rozwodów

Tłumaczenie: Krzysztof Pachocki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia i wiara". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W drodze
Breaking the Cycle of Divorce
978-83-7033-683-7
rozwód, poradnik, psychologia
poradniki
Madlena

"Dzieci rozwiedzionych rodziców bardzo często nie mają pojęcia, na czym polega zdrowy związek małżeński ani jak go zachować. Dlatego perspektywa własnego małżeństwa często budzi w nich obawy, a nawet przerażenie. Wyniki licznych badań wskazują, że ich obawy są uzasadnione. A jednak będąc nawet dzieckiem rozwiedzionych rodziców, możesz stworzyć mocny i trwały związek małżeński, a kiedy pojawią się w nim konfikty, wspólnie z małżonkiem możesz je pokonać, znajdując właściwe rozwiązania. W tej książce pokażę wam, jak rozpocząć zupełnie nową drogę życia rodzinnego. Czeka was o wiele więsze wyzwanie, aniżeli moglibyście się spodzewać."

źródło opisu: Wydawnictwo W drodze, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie