Wegańska bogini w kuchni

Tłumaczenie: Emilia Hahn
Wydawnictwo: Helion
Skinny Bitch in the Kitch: Kick-Ass Recipes for Hungry Girls Who Whant to Stop Cooking Crap (and Start Looking Hot!)
973-83-246-1683-1
Lara

Przestań zrzędzić - wszyscy już to słyszeli! Przeczytałaś 'Wegańską boginię' i wywróciła ona Twój świat do góry nogami? Teraz chcesz wiedzieć, jak gotować potrawy, które będą zdrowe dla Twojego organizmu, ale nie będą smakowały jak śmieci. Cóż, na szczęście chude laski zajęły się tym tematem. Rory i Kim same siebie nazywają żarłokami i zbyt dobrze znają ten dylemat: życie bez lasagne jest po...

Przestań zrzędzić - wszyscy już to słyszeli!
Przeczytałaś 'Wegańską boginię' i wywróciła ona Twój świat do góry nogami? Teraz chcesz wiedzieć, jak gotować potrawy, które będą zdrowe dla Twojego organizmu, ale nie będą smakowały jak śmieci. Cóż, na szczęście chude laski zajęły się tym tematem. Rory i Kim same siebie nazywają żarłokami i zbyt dobrze znają ten dylemat: życie bez lasagne jest po prostu niemożliwe, ciasto czekoladowe jest niezbędnym składnikiem do życia i absolutnie nikt nie przeżyje bez makaronu zapiekanego z serem. Czy da się więc nie wypaść z roli wegańskiej bogini i nie przestawać się obżerać? Jasne, że się da, do cholery. By to udowodnić, Rory i Kim opracowały kilka odlotowych przepisów za pomocą których zaspokoisz każdą zachcianę:
*Niebiańskie śniadania
*PMS (Przekąski na Menstruacyjne Smutki)
*Stylowe zupy i potrawki
*Potrawy z maminej kuchni
*Przystawki dla dorosłych
*Szczęśliwe zakończenia (desery)
Oraz dużo więcej! Potrawy te są również tak smaczne (i łatwe w przygotowaniu), że padniesz z wrażenia. Poważnie. Na co czekasz? Zabieraj swój chudy tyłek do kuchni!

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Własne

yyrudayy | 2016-06-10

Ciekawe przepisy, ale jest w nich zbyt duża ilość wymyślnych składników, niekoniecznie na polskie realia.

klara | 2015-11-12
Becky | 2015-10-04