zakładamy kompostownik.

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Kompostowanie jest sztuką! Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie ekoogrodnik, nie wahaj się ani chwili ? zajrzyj do poradnika i zobacz, jak w prosty sposób obniżyć ilość odpadów nawet o jedną trzecią! W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz na wywozie śmieci i odciążysz wysypiska ? użyźnisz również glebę i dostarczysz roślinom niezbędnego azotu, fosforu i potasu.Poradnik napisany przez zagorzałego zwolennika naturalnego rozkładu odpadków pokazuje, że materiały nadające się na kompost są wszędzie! Obierki owoców, chwasty, skoszona trawa, a nawet? fusy z herbaty czy sucha karma dla psów ? wszystko to pomoże Ci ulepszyć glebę w ogrodzie! Gdy Twój nowoczesny kompostownik już powstanie, pielęgnuj go bez obaw ? autor podpowie Ci, w jaki sposób radzić sobie z obrastającymi go chwastami lub nieprzyjemnym zapachem pryzmy. A gdy komost będzie już ?dojrzały , sprawdź, jak wiele ma praktycznych zastosowań!

AliceWhite87 | 2014-05-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam