W przepaści

Tłumaczenie: Joanna Sypniewska
Cykl: Saga o Ludziach ze Złotej Góry (tom 34)
Wydawnictwo: Elipsa
I avgrunnen
978-83-7640-097-6
Kaktus_xD

Martha przeżywa katusze. Jeżeli Annar rzeczywiście jest jej ojcem, będzie musiała zapomnieć o Carlu Pederze. Czy kiedykolwiek zdoła wybaczyć matce jej zdradę? Mały również próbuje zapomnieć o kobiecie, którą kocha, lecz pożądanie, które odczuwa, przybliża go coraz bardziej do przepaści. Sunniva zostaje zmuszona do wyjawienia tajemnicy o Lingem, co będzie mieć dalekosiężne skutki.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kaktus_xD | 2012-03-10
Przeczytana: 2012 rok

Przeskok w latach nie zepsuł wartkiej akcji. Nowe postaci (oj te charakterki!) są tak samo dobrze dopracowane jak poprzednie. Myślałam że SoLzZłG zacznie mnie nudzić... myliłam się, z czego bardzo się cieszę :)