Przerwane kręgi

Tłumaczenie: Karolina Drozdowska
Cykl: Saga o Ludziach ze Złotej Góry (tom 8)
Wydawnictwo: Elipsa
Sirklene sluttes
978-83-7640-037-2
Kaktus_xD

Przyjście na świat dziecka Solveig pociąga za sobą cały łańcuch dramatycznych wydarzeń. Tak Ritva, jak i Mille odkrywają swoje najmroczniejsze tajemnice, zaś ogólny szok i rozpacz powodują, że cała Złota Góra trzęsie się w posadach. Zło i obłęd nie są jednak w stanie złamać Johanny, sił bowiem dodaje jej miłość do ukochanego Christiana. Dziewczyna musi teraz bardziej niż kiedykolwiek udowodnić sobie i innym, że jest w stanie zapanować nad sytuacją.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie