Piece, Kozy I Kominki. Budowa I Konserwacja

Wydawnictwo: RM
poradniki

W tym praktycznym poradniku dla hobbystów i majsterkowiczów znajdziesz wszystkie istotne informacje przydatne podczas budowy kominka lub pieca we własnym domu. Przedstawiono w nim różne rodzaje pieców i ich przeznaczenie. Opisano sposoby obróbki poszczególnych elementów pieca lub kominka, metody budowy fundamentu i cokołu. Podano także wskazówki dotyczące odpowiedniego napowietrzania oraz układania kafli lub tynkowania pieców i kominków. Wszystkie rady i instrukcje uzupełnione są przejrzystymi rysunkami, tabelami i zdjęciami. Poinformowano także czytelnika o stopniu trudności, czasochłonności budowy oraz o narzędziach przydatnych podczas wykonywania danej pracy, co gwarantuje oszczędność czasu, pieniędzy i oczywiście pomyślny wynik przedsięwzięcia.