Zgłosuj na książki roku 2017

Zdrowie kobiety. Praktyczny przewodnik po wszystkich fazach cyklu życiowego kobiety

Tłumaczenie: Bożena Jóźwiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dieta i żywienie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
978-83-7510-729-6
poradniki
allison

Nowe, budujące spojrzenie na kobiecość – jak być zdrową, szczęśliwą i panować nad swoim życiem na każdym jego etapie. Pragniesz wydobyć na światło dzienne najlepsze aspekty swojej osobowości i być pewną siebie, nastawioną pozytywnie oraz silniejszą kobietą? « Uzyskaj wspaniałą sylwetkę, niezależnie od wieku. « Wykorzystaj swoją wewnętrzną uzdrawiającą energię. « Budź się co rano pełna...

« Uzyskaj wspaniałą sylwetkę, niezależnie od wieku.

« Wykorzystaj swoją wewnętrzną uzdrawiającą energię.

« Budź się co rano pełna energii i utrzymuj witalność przez cały dzień.

« Zwiększ swoją płodność i prawdopodobieństwo poczęcia dziecka.

« Pozbądź się problemów trawiennych i comiesięcznej chandry.

W tej książce Gillian McKeith pokazuje, jak zapanować nad swoimi hormonami, żeby bez problemów przeżyć okres dorastania, promienieć w czasie ciąży i nie martwić się menopauzą.

Dzięki tej książce kobiety dowiedzą się, jak poradzić sobie ze zmianami dokonującymi się w ich organizmie, by móc się cieszyć jak najlepszą formą fizyczną, psychiczną i umysłową i z powodzeniem stawiać czoło wszystkiemu, co przynosi ci życie.

źródło opisu: od wydawcy

źródło okładki: www.ksiazka.net.pl

Przyznaję szczerze, że nie jestem fanką poradników, co więcej, troszkę nimi gardzę, bo uważam, że lepiej przeczytać coś, co nas rozwija. Zachęcona jednak popularnością tytułu, postanowiłam po niego sięgnąć i wybrać to, co mnie interesuje. Mianowicie: książka podzielona jest na kategorie wiekowe, więc każda kobieta znajdzie w niej rady dopasowane dokładnie dla siebie. Co się okazało? Że wszystko robię źle, moja dieta jest porażką, a moje nawyki życiowe sprawiają, że najprawdopodobniej nie dożyję do tego, aby znaleźć się w ostatniej kategorii wiekowej książki. Autorka nie jest nachalna, ale odnoszę wrażenie, że jej ton wcale nie jest przyjazny. Czytelnik czuje się skarcony, ba, zbrukany! Dziękuję, ale oczekiwałabym porad, może pomocy, jak jeść smacznie i zdrowo, a nie przepisów na wstrętne (niejadalne!) koktajle oraz wmawiania mi, że tak będzie dla mnie najlepiej. Trochę lepszą stroną książki są strony poświęcone sprawom biologicznym i fizjologicznym, nie mniej jednak autorka nie...

Domi | 2017-01-19
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam