Mistrzyni penisa. Najlepsze porady dotyczące obsługi jego pytona, banana, armaty...

Tłumaczenie: Paweł Rojewski
Wydawnictwo: Hachette
Penis Genius: The Best Tips and Tricks for Working His Stick
penis, seks
poradniki
Peggy_Brown

Krótkie, długie, grube, chude, proste, wygięte... Kilka centymetrów poniżej pasa mężczyzny znajduje się temat najbardziej intymnej (a czasem onieśmielającej) lekcji geografii, w jakiej kiedykolwiek brałaś udział. Czy marzyłaś kiedyś o tym, żeby do członka faceta dołączona była instrukcja obsługi? Mistrzyni penisa to idealny poradnik, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i sprawi, że staniesz się penisową mistrzynią. Książka wypełniona jest sekretami, które chętnie pozna każda kobieta. Czy nasienie naprawdę dobrze robi na skórę i włosy? Czy obrzezane penisy zapewniają więcej wrażeń? Znajdziesz tu także opisy pieszczot oraz pozycji, które zachwycą twojego partnera.

źródło opisu: Hachette Polska, 2012

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/ksiegarnia/poradniki/er...»

Artur Kiela | 2012-10-21
Przeczytana: styczeń 2012

Dużo obrazków, napisane dobrze i z werwą. Wydaje mi się, że w książce jest wszystko.

saigon | 2014-05-03

Zadam takie jedno krótkie pytanie: Czy kobiety naprawdę potrzebują takich poradników? Przecież to praktyka a nie teoria czyni mistrzem, opcjonalnie mistrzynią.
Słyszałem od moich biseksualnych kolegów, że kobiety brzydzą się, boją, nie wiedzą co robić, bywają przez to płytkie w łóżku itd., ale czy na pewno muszą czytać takie poradniki?
Kochane, zalecam więcej ćwiczeń, a mniej czytania (w tym konkretnym przypadku, oczywiście :) )

briana | 2013-12-10

Najgłupszy i najbardziej rozczarowujący prezent na 18 jaki mogłam dostać. Sama książka jest idiotyczna i nic nie wnosi. Porady jak przepisane z papilot.pl albo innego głupkowatego portalu dla bab.

Peggy_Brown | 2012-02-04
emce | 2017-06-08