Fizyka cudów - materializując świadomość

978-83-7377-440-7
matryca, energia, uzdrawianie, fizyka
popularnonaukowa
Ramon

Richard Bartlett – odkrywca Matrycy Energetycznej – powraca w książce, która w telegraficznym skrócie jest podręcznikiem zostawania cudotwórcą. Każdy z nas ma w sobie potencjał niezbędny do czynienia cudów. Czas go odkryć! To, co nazywamy cudami jest bowiem naturalną możliwością naszego organizmu. Są czymś, co w nas tkwi, ale potrzebujemy impulsu, by nauczyć się z tego korzystać. Czy...

To, co nazywamy cudami jest bowiem naturalną możliwością naszego organizmu. Są czymś, co w nas tkwi, ale potrzebujemy impulsu, by nauczyć się z tego korzystać. Czy chciałbyś, podobnie jak Autor, uleczyć swe ciało z przewlekłej choroby w naprawdę krótkim czasie? A może wolałbyś siłą woli ulżyć w cierpieniu bliskiej Ci osobie? Masz na to niepowtarzalną szansę!

Poznaj naukowe uzasadnienie wydarzeń, które klasyfikujemy jako coś niezwykłego i cudownego. W „Fizyce cudów” odnajdziesz przypadki zupełnie przeciętnych osób, które niespodziewanie odkrywały w sobie potężną leczniczą moc. Osób, które w mgnieniu oka rozprawiały się z poważnymi chorobami wyłącznie dzięki sile swej woli. Od zatkanych zatok po dziedziczne schorzenia – wszystko jest błahostką, gdy przeciwstawisz temu potęgę swojego umysłu.

Połącz najnowsze odkrycia naukowców, filozofię wschodu i energetykę czakr by zostać cudotwórcą w pełnym tego słowa znaczeniu.

źródło opisu: www.talizman.pl

źródło okładki: www.talizman.pl

-Maat-Ka-Ra- | 2019-10-10
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 10 października 2019

Przeczytana, choć niektóre dłużyzny były moim zdaniem zupełnie niepotrzebne, tematy też niekoniecznie do mnie częściowo trafiały: nie wszyscy marzą o uzdrawianiu ludzi od razu. Mogę polecić, zwłaszcza dla laików. To w końcu klasyka gatunku...

Marcin | 2018-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2018

Ciąg dalszy poprzedniej książki "Matryca Energetyczna". Ta pozycja o wiele bardziej rozwija i wyjaśnia zasady działania Matrycy. Zwraca uwagę, iż każdy ma w sobie moc dokonywania cudów, i w miarę treningu umiejętności pojawią się u każdego: uzdrawiania siebie i otoczenia, kreacji nowych rzeczywistości, magia.

Prywatnie sceptycznie podchodzę do poglądów autora, może dlatego, że jak dotąd, nie poznałem jeszcze nikogo, kto w cudowny sposób zostałby uzdrowiony poprzez dotyk lub w cudowny sposób stworzył sobie rzeczywistość. O takich rzeczach najwięcej czyta się w Internecie ;) ale technika ciekawa. Jeśli rzeczywiście działa, jak to jest opisane, to jest to CUD.

gral | 2015-03-26
Przeczytana: 2013 rok

Treść książki może wywołać wstrząs u osób nie zaznajomionych w wiedzą tego typu. Przez karty przewija się fizyka kwantowa i aspekty duchowe naszej egzystencji. Autor twierdzi,że uzdrawianie jest proste, sami potrafimy się uzdrowić, czasem tylko ktoś musi nam w tym nieznacznie pomóc.
Wartościowa.

Michał Bagiński | 2015-02-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kwanty

Drugi raz sięgnąłem do książki dr Richarda Bartlett'a "Fizyka cudów". I powiem, iż było warto. Książka nie należy do najprostszych, ale wydaje się być obowiązkową lekturą dla wszystkich fascynatów matrycy energetycznej czy też metody dwupunktowej.
Podtytuł książki to "materializując świadomość" i właśnie to stwierdzenie można uznać za jej myśl przewodnią. Dzięki niej wchodzimy kolejny stopień głębiej w cudowny kwantowy świat pracy z samym sobą.
Polecam!

konto_usuniete | 2012-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2012

Mikstura New Age z fizyką kwantową. Nie da się tego czytać nawet z przymrużeniem oka. Autor np. wytyka błędy Albertowi Einsteinowi w podstawach jego teorii względności, tylko czekać jak dr. Bartlett dostanie nagrodę Nobla.

Ramon | 2012-01-30
Przeczytana: 16 lutego 2012

Trochę nawiedzona :) Ale z pewnością poszerzająca horyzonty. Słyszeliśmy, że "podróże kształcą" - taka książka jest jak podróż, tyle że nie do nieznanego państwa, lecz "do innego wymiaru" (w cudzysłowie, ponieważ nadal chodzi o życie tutaj, jednak na innym poziomie).

I w przeciwieństwie do większości akademickich lekarzy dr Bartlett nie twierdzi, że uzdrawia (on i jego techniki mogą być narzędziem, przez które uzdrawiająca siła działa), więc tym bardziej spokojnie można zabrać się za lekturę.