Matryca Energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie.

Bartlett Richard Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
Matrix Energetics
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Matrix Energetics
ezoteryka, senniki, horoskopy
2011-05-25

Książkę napisana łatwym i zrozumiałym językiem. Czytając czułem, iż autor zachowuje skromność i pokorę. Nie popisuje się wiedzą, ani umiejętnościami, wręcz przeciwnie, często podkreśla, iż "nic nie wie".
Książka opisuje zasady działania Matrycy Energetycznej, jak również podaje metody pracy z nią.
W zasadzie aby w pełni się jej nauczyć należy przejść uczestnictwo w...

Od tej książki zacząłem przygodę z matrycę energetyczną. Ważne jest jednak to, aby do niej powracać - zyskuje wraz z każdym kolejnym "odczytem".

Dyskusje

• 2018
  • Przeczytane psychologia/energia
  • Polecam
  • Zdrowie, medycyna niekonwencjonalna
  • Rok 2014
  • Rozwój
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Matryca Energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie.