Miliarderzy

Tłumaczenie: Jan Kornel Paygert
Wydawnictwo: Medium
How to think like a millioner
miliarderzy, bogactwo
biznes, finanse

Wydaje, się ,że niektórzy ludzie są, po prostu ,presysponowani do bogactwa.Wiele słynnych osób zaczynało od niczego-teraz posiadają bajeczne fortuny.Jak do nich doszli?Czy to sprawa szczęścia,wytrwałości,wdzięku,inteligencji,odpowiedniej aparycji?... Charles_Albert Poissant przedstwaia w swojej książce dziesięciu najbogatszych ludzi świata,którzy wszystko zawdzięczają sobie samym: Walta Disney`a,Conrada Hiltona,Paula Getty`ego.Soichiro Hondę,Ray`a Krocka,Aristotele Onasisa.Johna Rockefellera,Stevena Spielberga i Thomasa Watsona. Autor uważa, iż powodzenie osiągnięte przez te osoby, to nie kwestia przypadku,lecz konsekwentnego przestrzegania pewnych reguł-usiłuje odkryć to,co wspólne w sposobie myślenia u wszystkich tych osób.Teoria Poissanta potwierdza się:wszyscy jego bohaterowie,multi-miliarderzy,z żelazną konsekwencją trzymali się pewnych zasad.Autor dowodzi,że dzięki temu można osiągnąć powodzenie w każdej dziedzinie.Znakomita książka Poissanta zaprezentuje państwu wiele z tych metod,wskaże sposób wykorzystania ich w praktyce.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kornel | 2014-02-16
Przeczytana: 16 maja 2013

Książka napisana w ciekawy sposób. Historie miliarderów przeplatane rozdziałami na temat wiary w siebie i innych czynników wpływających na nasz sukces.

Rkrz | 2014-12-08
Przeczytana: 1994 rok