Zgłosuj na książki roku 2017

Matryca Energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie.

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Matrix Energetics
Karlota

Matryca Energetyczna to żywa energia, tkwiąca w każdym z nas. Richard Bartlett, doktor kręgarstwa i neuropatii, odkrył ją podczas choroby swojego syna. Po tym, jak nie pomogły żadne sposoby leczenia, nauczył się czegoś, co natychmiast uzdrowiło jego dziecko. Po prostu połączył swój niesamowity, łagodny dotyk ze skupioną myślą. Ten "cud" zaczął tłumaczyć w oparciu o fizykę kwantową, którego transformacja przebiega na poziomie, na którym umysł i materia spotykają się, aby stać się jednością. Matryca Energetyczna to bardzo prosta i naturalna w wykonaniu technika. Jest dostępna dla każdego, kto wykaże chęć rozważenia nowych sposobów myślenia i zechce je wykorzystać. Leczenie energią, potężne i nowatorskie narzędzie, przynosi natychmiastowe efekty. Wystarczy, że poddasz się działaniu energii, a doświadczysz jej skutków w dziedzinie uzdrawiania. Opisane w książce techniki nie są przeznaczone tylko dla uzdrowicieli, ale dla każdego, kto chce zmienić swoje doświadczenia w coś unikalnego i potężnego. Matryca Energetyczna to sposób postrzegania, który może gruntownie zmienić każdy aspekt życia. Poddaj się jej mocy, która ułatwi Tobie i bliskim dostęp do uzdrawiania tkwiącego w dłoniach. "Richard Bartlett to bezcenny dar dla tego świata. Jest jednym z niewielu ludzi na naszej planecie, którzy przekraczają granice tego, co wydawało nam się możliwe dla człowieka" - Rhonda Byrne, autorka Sekretu.

Marcin Heinrich | 2018-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2018

Książkę napisana łatwym i zrozumiałym językiem. Czytając czułem, iż autor zachowuje skromność i pokorę. Nie popisuje się wiedzą, ani umiejętnościami, wręcz przeciwnie, często podkreśla, iż "nic nie wie".
Książka opisuje zasady działania Matrycy Energetycznej, jak również podaje metody pracy z nią.
W zasadzie aby w pełni się jej nauczyć należy przejść uczestnictwo w warsztatach 1 i 2 stopnia.
Choć dla celów osobistych, dla własnego życia, może wystarczą same informacje czysto książkowe.
Warsztaty są niezbędne jeżeli ktoś chce pomagać innym, lub wykorzystywać Matrycę Energetyczną do "uzdrawiania" ludzi.
Zgodnie z zaleceniem przeczytam książkę jeszcze raz.
Warta polecenia.

Michał Bagiński | 2015-02-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kwanty

Od tej książki zacząłem przygodę z matrycę energetyczną. Ważne jest jednak to, aby do niej powracać - zyskuje wraz z każdym kolejnym "odczytem".

Beti70 | 2018-01-30
Iml | 2017-12-01