Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

Wydawnictwo: Betters
8 (14 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Allen Carr wykorzystując tę samą rewolucyjną metodę a EASYWAY tym razem zajmuje się problemem nadużywania alkoholu. Jak nikt inny dotąd wyjaśnia szczegółowo, dlaczego ludzie piją i jak można się wydostać z tego, co nazywa alkoholową pułapką. Krok po kroku, jasno i przystępnie, z żelazną logiką, rozwiewa wszelkie nagromadzone wokół tematu mity, które każą nam wierzyć, że alkohol jest niezbędnym atrybutem życia towarzyskiego. Udowadnia, że wystarczy wyzbyć się złudzeń co do rzekomego pozytywnego działania alkoholu i wpajanych nam od dzieciństwa wzorców zachowań, a przestaniemy być niewolnikami drinka.

kubacki93 | 2011-11-13

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Podobnie jak "Łatwy sposób jak skutecznie rzucić palenie" książka Allena Carra pomaga wiele zrozumieć. Uświadamia czym naprawdę jest picie. Carr obala wiele mitów związanych z alkoholem. Jako człowiek zasługiwał na wielkie uznanie.

Kowala20 | 2016-01-02

powiem tak albo jestem alkoholikiem albo duzo mi do niego brakuje bo nie wniosla ta ksiazka nic w moje zycie

Karola Nosek | 2014-10-21
Przeczytana: 21 października 2014

Rewelacyjna książka. Uleczyłam się z prania mózgu jaki dostarcza nam to chore społeczeństwo. Teraz wszystko jest jasne, jak przy rzucaniu palenia dzięki Allenowi. Nie bój się- przeczytaj tę książkę. A alkoholowi mówię "żegnam i nie do zobaczenia NIGDY".

Perez | 2014-10-22
Przeczytana: grudzień 2012

fajna, na tę samą nutę co o paleniu ale działa :)

anecinka | 2016-10-26
Grzesiek | 2016-03-16