Rośliny dekoracyjne, które leczą

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Sztuka zakładania pięknych ogrodów należy do skomlikowanych. Mimo to, dzięki tej książce, możesz w krótkim czasie zostać prywatnym architektem ogrodowym. Wiele z wymienionych w książce roślin dekoracyjnych to bardzo popularne w Polsce drzewa lub krzewy. Część z nich to rośliny mniej znane, które warto jednak uprawiać ze względu na ich lecznicze właściwości.

Ania | 2013-05-19
Przeczytana: 19 maja 2013

Bardzo ciekawa książka, na końcu piękne zdjęcia. Szkoda tylko, że nie ma ani słowa o wpływie roślin na zdrowie przez np oczyszczanie powietrza czy pochłanianie trujących substancji - tylko jako źródło surowca do naparów, maści itp. Liczyłam, że dowiem się, które roślinki warto hodować na parapecie...

fiendishfiancee | 2016-06-28
żuczek | 2014-11-27