Radość seksu gejowskiego

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
poradniki

Praktyczne kompendium wiedzy o seksie, miłości i życiu homoseksualnych mężczyzn. znany psycholog Charles Silverstein i powieściopisarz Felice Picano stworzyli wspólnie obszerny przewodnik po branżowym świecie, niezastąpione kompendium wiedzy o seksie, przydatne na drodze do samoakceptacji. znajdują się tu hasła opisujące realia życia homoseksualnych mężczyzn, ułożone w kolejności alfabetycznej od Aktywa do Żonatych. Autorzy prezentują pomocne i przemyślane rady dotyczące bezpieczniejszego seksu

Krystian | 2018-06-15
Przeczytana: 20 maja 2018

Pierwsze oryginalne wydanie książki według wstępu autorów wyszło w '77 r. Jeszcze 20 lat temu przyznałbym, że jest to "najobszerniejszy i najbardziej aktualny podręcznik". Dzisiaj dużą część tej wiedzy można znaleźć w Internecie aktualniejszą o 9 lat. Nie zawsze jednam mamy chęć wertowania sieci przez wiele godzin, a książka jest rzeczywiście sporym kompendium wiedzy z około 150 hasłami opisanymi bardziej szczegółowo (homofobia, choroby, prawa obywatelskie) lub ledwie na pół strony. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że "nasza książka nadal nie jest encyklopedią" jak sami autorzy piszą. Dla obeznanych z tematem czytelników raczej nie będzie, to kopalnia wiedzy, ale warto się z nią zapoznać. Zdecydowanie "to jest podręcznik bezpruderyjny", pomysły autorów mogą zaskoczyć nie raz. Dużą zaletą są komentarze od wydawcy, zwracanie uwagi na bezpieczny seks oraz starannie wykonane ilustracje.

Bronula | 2012-05-20
Przeczytana: 2011 rok

Dobry poradnik dla kazdego początkującego, a także dla tych, którzy chcą siebie odkryć naprawdę.

Robson | 2017-11-13
kretek | 2017-07-13