Radość seksu gejowskiego

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
poradniki

Praktyczne kompendium wiedzy o seksie, miłości i życiu homoseksualnych mężczyzn. znany psycholog Charles Silverstein i powieściopisarz Felice Picano stworzyli wspólnie obszerny przewodnik po branżowym świecie, niezastąpione kompendium wiedzy o seksie, przydatne na drodze do samoakceptacji. znajdują się tu hasła opisujące realia życia homoseksualnych mężczyzn, ułożone w kolejności alfabetycznej od Aktywa do Żonatych. Autorzy prezentują pomocne i przemyślane rady dotyczące bezpieczniejszego seksu

Bronula | 2012-05-20
Przeczytana: 2011 rok

Dobry poradnik dla kazdego początkującego, a także dla tych, którzy chcą siebie odkryć naprawdę.

Andrzej | 2016-10-03
Na półkach: LGBT, Przeczytane