Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - dla kobiet

Wydawnictwo: Betters
poradniki

Carr Allen Betters Sp.J. Rok wydania 2008 Stron: 287 Format: 12.4x19.5cm Oprawa: Miękkaszczególności nad motywami, problemami i emocjami kobiet, uwzględniając ich wrażliwość i lęki, poruszając szczególne struny by w ten sposób ułatwić cały proces wychodzenia z nałogu. Metoda Allena Carra pozwala skończyć z paleniem bez bólu, bez straszenia, bez tycia i bez silnej woli. Usuwa psychiczną potrzebę palenia. Dzięki niej już wiele kobiet z przyjemnością uwolniło się od nałogu i na zawsze odzyskało wolność, nie tracąc przy tym nic ze swej kobiecości i atrakcyjności. Czy kiedykolwiek postanawiałaś być palaczką do końca życia? Chcesz rzucić, próbujesz, i znów zaczynasz od nowa? Rzuć skutecznie palenie metodą Allena Carra. Jeśli nie zrobisz tego teraz, to kiedy?

| 2013-12-10
Przeczytana: 01 marca 2012

Dałam 8 gwiazdek..dla mnie REWELACYJNY jest jej sposób działania na psychike palacza.15 lat paliłam,i gdyby ktoś wtedy powiedział,że rzucę zabiłabym go śmiechem:)A jednak..UDAŁO SIE,281 już Nie palę,i TAK zawdzięczam to tej książce która wyprała mój zadymiony mózg:))Tresc jest dziwna..ale skuteczna..może ma byc dziwna..to jest sedno METODY a nie powieść romantyczna..Miliony osób skorzystało i WYGRAŁO więc POLECAM ją z dumą..Pomogła i mnie ,choć kiedyś w to że sie uda nie postawiłabym nawet 5zł..

katiana | 2013-11-28
Przeczytana: listopad 2013

Przeczytanie tej książki dla wielu ludzi i dla mnie to chyba jedyny sposób na rzucenie palenia. Polecam przeczytać żeby uświadomić sobie czym naprawdę jest i jakie mechanizmy ma uzależnienie od nikotyny oraz aby przeprogramować swój sposób myślenia. Książkę przeczytałam dwa razy, po pierwszym razie wróciłam do papierosów po 2 latach ,ale to nic ,nie ma się czym zniechęcać. Przeczytałam znowu aby przypomnieć sobie treść książki która z biegiem czasu wyparowuje i aby zrozumieć to co przeoczyłam. Teraz jestem wolna !

Kas75 | 2013-07-01

Nie jestem z gatunku ludzi czytających poradniki, ale w tym wypadku zrobiłam wyjątek - frustracja i determinacja były tak wielkie, że otworzyłam się na nią w 100%. I to jest właśnie chyba to - stopień otwartości i determinacji... Do mnie przemówiła - polecam - czytajcie! Co macie do stracenia..a ile do zyskania! ;) Oczywiście nie palę! :)

Agata | 2012-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 25 lutego 2013

Nie zadziałało :(

Sowa_książkowa | 2013-07-12
Przeczytana: 02 sierpnia 2013

Nigdy nie przepadałam za poradnikami, ale jak to się mówi "tonący brzytwy się chwyta". Musiałam rzucić palenie ze względu na leczenie po wypadku. Przestałam palić, ale nie przestałam myśleć o papierosach. Dlatego koleżanka poleciła mi "Prostą metodę...". Jestem w połowie lektury, ale już mogę wskazać wady i zalety publikacji.
Zaletą jest to, że spostrzeżenia Allena Carra są bardzo trafne. Palaczowi wydaje się, jakby niektóre fragmenty książki były pisane o nim. Zawarte w książce uwagi są bardzo logiczne; czytelnik w pewnym momencie myśli: "no fakt, czemu sam(a) na to nie wpadłem(am)?".
Natomiast minusem dla mnie jest wrażenie zawartej między wierszami autoreklamy. Wielokrotnie możemy spotkać się z tłumaczeniami w stylu "dlaczego moja metoda jest skuteczna a inne nie". Wspomniane są także pełne entuzjazmu opinie byłych palaczy, wolnych od nałogu dzięki "Prostej metodzie...". Wiadomo - reklama dźwignią handlu, gdyby sprzedawca nie zachwalał swojego towaru, to nie zbiłby na nim...

Radek | 2012-09-24
Przeczytana: 23 września 2012

Mój były manager powiedział "paliłem przez 10 lat, przeczytałem tę książkę i przestałem palić. z dnia na dzień". Zainspirowało mnie to i chciałem ją przeczytać, a ponieważ w Empiku była tylko wersja dla kobiet, pomyślałem, że różnica może być głównie w przykładach. I chyba miałem rację. W każdym razie, obala sporo mitów i przekonań (również moich) o paleniu.
Aha - nie, nie palę i nie paliłem :)

Renula | 2015-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2015

Krótko nie palę ale chęci wielkie! Ostatni papieros wypalony...

kiingusiia | 2013-08-16
Przeczytana: lipiec 2013

Na mnie nie dokonca zadzialalo :/ W trakcie czytania mialam maly chaos w glowie ale gdy skonczylam czytac po chaosie nie ma sladu, nadal pale tak jak wczesniej... Ale cos jest w tej ksiazce bo czytajac palilam mniej... Zeby na mnie dzialala musialabym czytac ja non stop :)

Katarzynka | 2016-04-27

Nie specjalnie zaskakuje... spodziewałam się czegoś więcej a mam wrażenie, że niczego nowego się nie dowiedziałam.

Mela | 2016-03-20
Przeczytana: 14 sierpnia 2015