Lubimyczytać.pl to:
ponad 667 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Autor:
tłumaczenie
Jan Szejko
Allen Carr's easyway to stop smoking
wydawnictwo
Wydawnictwo Betters
zdrowie, medycyna
typ
papier
Wyro
8.12 (174 ocen i 44 opinie)

Opis książki

,,Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" Allena Carra to książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z nałogiem nikotynowym - bez bólu, żalu i poczucia straty - usuwa psychiczną potrzebę palenia. Prezentuje wyjątkowo prosty sposób skończenia z nałogiem, który wymaga jedynie zastosowania się do kilku wskazówek. Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność.
,,Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" to pierwsza pozycja światowego guru w dziedzinie rzucania palenia - Allena Carra - wydana w języku polskim. Od czasu jej ukazania się w 2007 roku poradnik zbiera entuzjastyczne opinie czytelników i krytyków, którym pomaga w zrozumieniu mechanizmu 'pułapki nikotynowej' i trwałym rzuceniu palenia. W ,,Prostej metodzie jak skutecznie rzucić palenie" Allen Carr koncentruje się na uzależnieniu mentalnym od palenia i papierosów, którego mechanizmy dokładnie poznał będąc 33 lata nałogowym palaczem i wielokrotnie podejmując próby rzucenia palenia innymi metodami. Pomaga w ostatecznym rozstaniu się z paleniem zarówno osobom, które palą dużo, bardzo dużo i od wielu lat, tym, które wielokrotnie próbowały bezskutecznie rzucić, jak również osobom palącym mało, towarzysko i przez krótki okres czasu.
Książka Allena Carra ,,Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą pozycją wydawniczą w tej dziedzinie.
Przetłumaczona na ponad 20 języków, sprzedała się w ponad 11 milionach egzemplarzy i od lat jest bestsellerem w Wielkiej Brytanii, Rosji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Austrii i Japonii.

źródło opisu: Wydawnictwo Betters, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
karola | 2011-11-22
Przeczytana: 05 października 2011

Otwierająca oczy. Przede wszystkim skuteczna, rzeczywiście przestałam palić, i mam pewność że już nigdy nie zapalę. Zmieniła mój pogląd na palenie papierosów i palących do tego stopnia, iż w tej chwili zupełnie nie rozumiem jak mogłam przez wiele lat truć się tym okropieństwem. Polecam ją każdemu!

Smoliwąs | 2012-01-29
Przeczytana: 14 czerwca 2011

Paliłem 10 lat. Nie rzuciłem bezpośrednio po przeczytaniu książki. Wiedziałem jednak, że tym razem po podjęciu decyzji, nie wrócę do tego. Rzuciłem palenie w przeciągu 2 dni. Minęło pół roku i czuję się świetnie! Najważniejsze jest to, że "nie ciągnie" mnie, nie czuję "ssania". I absolutnie mi nie przeszkadza, gdy ktoś przy mnie pali. Niesamowite uczucie :)

kasiola | 2013-02-05

Wydaje się to dość banalne - przeczytać książkę i rzucić palenie ? To jakieś bzdury - tak sobie na początku myślałam. Tymczasem jestem szczęśliwą niepalącą już od ponad roku ;) Po 6 latach nałogu. Ledwo pamiętam, że kiedykolwiek paliłam. Teraz wydaje mi się to wręcz
abstrakcyjne. Zupełnie zmieniłam pogląd na palenie, a przede wszystkim
absolutnie JUŻ TEGO NIE POTRZEBUJĘ.
Czuję się świetnie ! Polecam , bo warto !

pio57 | 2013-01-20
Przeczytana: 10 lipca 2012

Książka która wyrwała mnie z nałogu po 7 latach palenia. Już ponad pół roku nie pale i czuje się z tym świetnie. Napisana bardzo chaotycznie jednak zawartość dająca do myślenia. Polecam każdemu palaczowi tym bardziej że książka zwraca się po dwóch paczkach fajek.

araucaria | 2013-01-27
Przeczytana: 2010 rok

Banał goni banał - można pomyśleć czytając tę książkę. Ale w tym szaleństwie jest metoda. Co prawda u mnie lektura sprawiła, że z palacza codziennego zamieniłam się w palacza "z doskoku", ale po czasie i to poszło w odstawkę. Książka, do której siadałam z przeświadczeniem "to nie może się udać" naprawdę pomogła.

chezmollard | 2013-09-03
Na półkach: Przeczytane, 2013

10 nie za poziom umiejętności pisania, ale za skuteczne działanie książki. Piękne i konieczne pranie mózgu.

Anymouss | 2013-09-13
Przeczytana: 22 lipca 2012

To już ponad rok i dwa miesiące bez tego strasznego nałogu. Gdyby nie ta książka, do końca życia żyłabym grzęznąc w maraźmie palacza, wiedząc, że w żaden sposób nie uda mi się rzucić. Dzięki niej z paleniem skończył również mój tata, wujek i babcia. Polecam wszystkim! Nawet, jeśli uważacie, że ona nic nie daje, udowodnijcie to sobie. Potem wszystko przyjdzie samo.

Edit: Już półtorej roku. :) Jakże miło podczas spotkań ze znajomymi, którym polecałam książkę słuchać, że im też pomogła!

Rocca | 2011-10-21
Przeczytana: 10 października 2010

Rok temu po przeczytaniu tej ksiazki rzucilem fajki. Nastepni w kolejce byli moi rodzice.(ktos to chyba musial zapoczatkowac...) Wszystkim nam sie udalo :)
Odnalazlem swoja wolnosc 10.X.2010
Polecam

ewkaatje | 2013-09-09
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Kupiłam dla męża, kiedy już sama nie paliłam a przeczytałam z ciekawości i nie żałuję. Są w niej opisane bardzo proste mechanizmy, których poznanie naprawdę pomaga bez żalu rozstać się z paleniem.

Marek | 2011-07-17

Mam co prawda inne wydanie, ale chyba zawartość ta sama.
Daję ocenę "bardzo dobra", bo czytałem ją 3 razy i 3 razy rzuciłem palenie na kilka miesięcy :D

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto