Gimnastyka i taniec

Tłumaczenie: Ewa Rohozińska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Perfekte Haltung Mit Ballett Workout
poradniki

* wyszczuplanie talii, ud, pośladków * wzmocnienie stawów i rozciąganie wszystkich mięśni * ćwiczenia siłowe, taneczne, relaksujące * trening, który doda gracji, pewności siebie i charyzmyBalet, joga i pilates a czyli wszystko, czego potrzebujesz, by wysmuklić i uelastycznić ciało oraz poruszać się z większą gracją! ćwiczenia dadzą wiele satysfakcji zarówno miłośnikom tańca, jak i zwolennikom kompleksowego treningu. Przygotuj się do letnich wędrówek i wycieczek rowerowych, popracuj nad sylwetką przed wyjściem na plażę!Najpierw przeznacz kwadrans na rozgrzewkę a przećwicz 16 pozycji, które przygotują Cię do właściwego treningu. Następnie przejdź do rzeczy, czyli do skoków, przysiadów i skłonów. A na koniec a połóż się wygodnie na podłodze lub trawie i zafunduj sobie intensywne rozciąganie! Jeśli któraś z pozycji wyda Ci się skomplikowana, skorzystaj z podpowiedzi. Gdy wyobrazisz sobie, że Twoja noga to wskazówka zegara lub że niewidzialna nić pociąga Twoje biodra ku górze, wszystko pójdzie jak z płatka!

źródło opisu: KDC, 2008

źródło okładki: kdc.pl

Ulka | 2012-01-17

hmm.. według mnie ciekawie się zapowiada, zaczęłam ćwiczyć niedawno i to jeszcze nie dość dokładnie;/ pierwszy raz spotykam się z książką z propozycją ćwiczeń w takiej formie, zobaczymy... Na razie musze wziąć sie ostro do ćwiczeń bo mama taką kondyche że masakra i nadwage która truje moje życie;( ale dam rade wszystko z rzucić, od dzisiaj zaczynam:) Trzymajcie kciuki! Jak wytrzymam z tą książką to dam znać i napisze czy pomaga i wgl:)

wisia10 | 2015-12-22
AnnaBlanka | 2012-12-29