Roztargniona dziewczyna

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

To książka dla wszystkich roztargnionych, zapominalskich i dla notorycznych spóźnialskich, których zachowania bywają przyczyną wielu kłopotów i niepowodzeń, a niekiedy prowadzą do utraty przyjaciół czy znajomych. W dzisiejszym zagonionym świecie wiele dziewcząt ma kłopoty z nadpobudliwością i z koncentracją. Stąd mimo wysiłków problemy z nauką pogłębiają się, a szkolne wyniki są gorsze niż u rówieśników.
Ta książka poprzez zabawę, ćwiczenia i drobne zadania podpowie, jak poprawić koncentrację, a tym samym wyniki w nauce. Dzięki niej czytelnicy nie będą tracili czasu na szukanie zagubionych przedmiotów, nauczą się sztuki zapamiętywania i przypominania.

Rysunki Barbara Kuropiejska-Przybyszewska.

źródło opisu: Wydawnictw Bellona, 2008