Zgłosuj na książki roku 2017

9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7641-300-6
godzina wychowawcza, warszaty
mantra

Książka jest podręcznikiem gier i zabaw dla nauczycieli i osób pracujących z dziećmi. Autorka proponuje ćwiczenia, które można dowolnie zestawiać i wykorzystać na lekcjach wychowawczych, przerwach, podczas szkolnych zabaw, na zajęciach pozalekcyjnych. Celem działań jest zwiększenie umiejętności społecznych, poczucia własnej wartości oraz kreatywności pojedynczych uczniów i całej klasy.

źródło opisu: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1323

źródło okładki: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1323

dieslinka | 2016-01-09

Gry i zabawy przydatne osobom pracującym z grupami dzieci i młodzieży do ok. 14 roku życia.

totfla | 2017-07-20
Przeczytana: 20 czerwca 2016