Oswoić ADHD. Przewodnik dla rodziców i nauczycieli dzieci nadpobudliwych psychoruchowo

Wydawnictwo: Difin
poradniki

Przeciętnie w każdym społeczeństwie od 2% do 5% dzieci cierpi na nadpobudliwość i chroniczny brak koncentracji oraz gonitwę myśli. Dzieci te są uciążliwe dla nauczycieli, rówieśników, rodziców. Jak pomóc dzieciom, rodzicom i wychowawcąa To jedna z pierwszych na rynku książek o nadpobudliwości psychoruchowej, która uwzględnia polską specyfikę. Książka powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia Autorek w terapii i pracy z dziećmi z ADHD i zawiera, obok teorii, praktyczne wskazówki, jak postępować z dziećmi, które wiercą się na krześle, ciągle się ruszają, łatwo się rozpraszają , w sytuacjach życia codziennego.

Rosa | 2018-05-08
Klaudia | 2015-03-13