Oswoić ADHD. Przewodnik dla rodziców i nauczycieli dzieci nadpobudliwych psychoruchowo

Wydawnictwo: Difin
poradniki

Przeciętnie w każdym społeczeństwie od 2% do 5% dzieci cierpi na nadpobudliwość i chroniczny brak koncentracji oraz gonitwę myśli. Dzieci te są uciążliwe dla nauczycieli, rówieśników, rodziców. Jak pomóc dzieciom, rodzicom i wychowawcąa To jedna z pierwszych na rynku książek o nadpobudliwości psychoruchowej, która uwzględnia polską specyfikę. Książka powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia Autorek w terapii i pracy z dziećmi z ADHD i zawiera, obok teorii, praktyczne wskazówki, jak postępować z dziećmi, które wiercą się na krześle, ciągle się ruszają, łatwo się rozpraszają , w sytuacjach życia codziennego.

Klaudia | 2015-03-13
Iwona93 | 2014-12-04
książek: 1935
linka35 | 2014-02-17
dzazzminka | 2012-08-13
Na półkach: Przeczytane, 2012., Mgr.
Przeczytana: maj 2012
puchata_kama | 2010-10-30