Spraw, by oszalał na twoim punkcie. Tajniki skutecznych pieszczot

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
poradniki

Marzysz o tym, by być kochanką jego życiaa Dowiedzieć się, jakie pieszczoty lubi najbardziej, jakie pocałunki przyprawiają go o zawrót głowy, za jakimi pozycjami seksualnymi przepadaa Krótko mówiąc, chcesz uszczęśliwić swego ukochanegoa łatwiej powiedzieć niż wykonać. Mężczyźni często bywają skryci: nie pozwalają sobie na wyrażanie uczuć ani na ujawnianie swych prawdziwych oczekiwań. Specjalnie dla ciebie Gérard Leleu uchyla rąbka męskiej tajemnicy. Opisuje zniewalające pieszczoty, które kobieta powinna poznać, by uszczęśliwić swego mężczyznę... i zatrzymać go przy sobie na zawsze!

Edyta | 2017-01-29
Beata | 2016-01-29