If you believe
Grażyna

Kiedy Mag Dog trafia do niewielkiej farmy, na której żyje Mariah ze swoim ojcem, żadne z nich nie przypuszcza, że oto los zsyła im szansę.

źródło opisu: Wydawnictwo Da Capo 1993

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Malwa | 2016-01-28

"Zagubionych" czytałam już kilka razy. Uwielbiam tę książkę!

Każdy z bohaterów zmaga się z własnymi demonami, stara się żyć w zgodzie z innymi i z własnym sumieniem. Akcja jest raczej powolna, jednak z każdej strony książki wyzierają emocje. Mimo że to romans, to nie z tych prostych i banalnych. Wciąga od początku, nie pozwala się oderwać aż do końca i nie daje o sobie zapomnieć. Za jakiś czas pewnie przeczytam po raz kolejny.

Zdecydowanie polecam!

Kasia W-ka | 2013-09-10
Przeczytana: 10 września 2013

Książka o zwykłych ludzkich rozterkach, ale czyta ją się przyjemnie. Mnie osobiście bardzo się podobała.