The Perfect Play

Cykl: Play by Play (tom 1)
Wydawnictwo: Berkley Heat
angielski
Karin

Football pro Mick Riley is an all-star, both on the field and in the bedroom. But a sexy, determinedly single mom just might be the one to throw him off his game... For years Mick has been taking full advantage of the life available to a pro athlete: fame, fortune, and a different girl in every city. But when he meets and beds confident, beautiful event planner Tara Lincoln, he wants much...

For years Mick has been taking full advantage of the life available to a pro athlete: fame, fortune, and a different girl in every city. But when he meets and beds confident, beautiful event planner Tara Lincoln, he wants much more than the typical one-night stand. Too bad Tara's not interested in getting to know football's most notorious playboy any better.

As the single mother of a teenage son, the last thing Tara needs is the jet-set lifestyle of Mick Riley; even though their steamy and passionate one-night stand was unforgettable. Tara's life is complicated enough without being thrust into the spotlight as Mick's latest girl du jour. Tara played the game of love once and lost big, and she doesn't intend to put herself out there again, especially with a heartbreaker like Mick.

But when Mick sets his mind to win, nothing will stop him. And he has the perfect play in mind.

źródło opisu: jaciburton.com

źródło okładki: jaciburton.com

lulamae | 2016-03-08
Przeczytana: 08 marca 2016

Trzydziestoletni Mick Riley to rozgrywająca gwiazda San Francisco. Jest zmęczony swoim dotychczasowym życiem. A perspektywa kolejnej imprezy wykorzystywanej do promowania siebie i drużyny z sztucznymi, reżyserowanymi kobietami u jego boku dla rozgłosu to nie jest coś co poprawia mu nastrój.
Chyba, że... spotka tam piękną, szczerą i prawdziwą organizatorkę przyjęć - Tarę Lincoln.
Spędzają razem przyjemny i gorący czas, ale Tara znika o poranku. Kiedy Mick ją odnajduje, nie wydaje się, aby była z tego powodu zadowolona.
Każde z nich ma swoje tajemnice. Czy zagrożą one ich szczęściu?

Od dawna spoglądałam na tą serię, ale jakoś nie mogłam się przemóc, aby zacząć ją czytać.
Wczoraj nastał ten czas i w sumie nie żałuję.
Przyjemna historia dwójki dorosłych ludzi. Ludzi, którzy znają życie i wiedzą czego od niego oczekują. Ludzi z problemami i obowiązkami.
Tara nie skacze na głęboką wodę w ramiona Micka, ma głowę na karku i stara się myśleć trzeźwo, aby to co jest dla niej najważniejsze...

Ania C | 2013-11-14
Na półkach: Przeczytane, E-Books
Przeczytana: 14 listopada 2013

Romans godny polecenia! Milo spedzilam listopadowe przedpoludnie:) Ksiazce zarzucam tylko monotonie, brakowalo mi troche zwrotow akcji, ktore napedzalyby te historie. Cala powiesc troche wialo nuda, ale taka zwiewna. Romans rozwija sie w odpowiednim tempie. Podobali mi sie glowni bohaterowie:) Juz siegnelam po druga czesc:) Polecam dla zabicia czasu:)
Edycja 20:58 - Zaintrygowana okladka, zrobilam maly research i zobaczylam pana z pilka w pelnym obrazie. Jest na czym oko zawiesic: )Gdybym zrobila to zanim siegnelam po ksiazke, wyobrazjac sobie tego Pana jako glownego bohatera....ocena bylaby wyzsza:)

kryminalnakuchnia | 2015-10-20

Na początku rewelacyjna.Wciągnęła mnie na max.Niestety im dalej w las tym bardziej powiewało nudą.Jak dla mnie trochę za cukierkowo.

Masumi11 | 2013-04-11
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 10 kwietnia 2013

Po przeczytaniu kilkunastu ksiązek z serii " po Greyu " stwierdzam że pierwsza czesc cyklu o sportowcach bardzo przypadła mi do gustu. NIe ma biednej uległej kobietki i tyrana. Jest fajny facet który wie czego chce i samodzielna kobieta z bagażem zyciowym która ma swoje priorytety i nie zamierza rzucac wszystkiego na trzy cztery. Fajne dialogi, fajne "gorące akcje " :) Jak dla mnie wszystko co powinno byc :)

książek: 2085
bookish | 2014-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2014

omijałam tą książkę jak tylko mogłam, aż do dziś, kiedy z braku laku nie miałam co przeczytać i było warto.
cóż nie jest to małostkowa historyjka, ale przedstawia dojrzałych ludzi, 30-latków. on, Mick - zawodowy gracz NFL, z przeszłością, która wbija w ziemię, gdy zostanie odsłonięta, a życie pana doskonałego już nie jest tak idealne. a ona, Tara - organizatorka przyjęć, samotna matka, bez rodziny, z bagażem doświadczeń nie tylko swoich, ale i jej rodziców. zawzięta i samowystarczalna jak Mick do momentu, gdy nie zdają sobie sprawy, że coś ich łączy, a dokładnie miłość. choć w książce jest przedstawionych wiele momentów samej sielanki, to najistotniejsze momenty porywają czytelnika.

magpie101 | 2014-03-22
Przeczytana: 22 marca 2014

Spodziewalam sie czegos wiecej czytajac recenzje ale sie rozczarowalam po przeczytaniu tej ksiazki. Scen erotycznych wiele ale denerwowal mnie jezyk autorki opisujacy je.Opisy ciagle sie powtarzaly, o dialogach podczas seksu nie wspomne, czytajac wiedzialam co za chwile powiedza bohaterowie. Dla mnie to taki zwykly, plytki harlequin.

Wildstyle | 2014-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2014

Strasznie dużo, dużo seksu. Niektóre sceny były nawet ciekawe, ale pod koniec miałam już przesyt i po prostu omijałam, aż zaczeło się coś dziac ;) Historia przyjemna, w miarę wiarygodne problemy, czytało się przyjemnie i szybko. Została jeszcze dwójka rodzeństwa :D

Sorrow | 2013-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2013

gorąca, pełna pożądania, namiętności książka, którą wręcz pochłonęłam :) wzbraniałam się przed Sportowcami długo, ale teraz chyba przeczytanie wszystkich części nie zajmie mi dłużej niż kilka dni :)rewelacyjna, szybka akcja (bohaterowie nie "wodzą się za nos" przez 3/4 książki)i dojrzałe postaci sprawiły, że kiedyś na pewno do niej wrócę :)

Miss_Bovary | 2015-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2015

Jestem raczej rozczarowana, zważywszy na wysoką ocenę ogólną tej książki.
Dla mnie to po prostu taki dłuższy i bardziej pikantny harlequin przesycony erotyką, której, nawiasem mówiąc, w pewnym momencie miałam już dosyć.

Fabuła nie wzbudziła we mnie większych emocji - nie było ani zbyt romantycznie, ani dramatycznie, a wręcz nijako.

Bohaterowie, pomimo, że bardzo sympatyczni, jak dla mnie trochę niepoważni i niedojrzali - Mick jest niby zaangażowany w związek z Tarą, a jednocześnie wciąż zastanawia się, czy to coś poważnego. Tara, niby zainteresowana Mickiem, wciąż tłumaczy sobie, że to tylko romans...Oboje nie są gotowi na poważny związek, w którym de facto już od dawna tkwią - absurd!

Podsumowując, książka sympatyczna, całkiem dobrze napisana, ale zapomniałam o niej praktycznie zaraz po przeczytaniu. Raczej nie zachęciła mnie do sięgnięcia po kolejne tomy tej serii.

Malwa | 2013-07-29
Przeczytana: sierpień 2011

Zaczęło się od okładki (Ach, ten Jed Hill...;) Kto niezorientowany - JD pojawił się też na okładce części czwartej). Potem przeczytałam książkę i zakochałam się w tej serii;)

Mick w tej części był zdecydowanie inny niż w pozostałych. Tutaj dał się lubić, w drugiej miałam ochotę czymś mu przyłożyć, a w każdej następnej stawał się wzorem cnót;) Ale dla Tary zawsze będzie ideałem;)