The Perfect Play

Jaci Burton Wydawnictwo: Berkley Heat Cykl: Play by Play (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Berkley Heat
romans literatura dla kobiet miłość uczucia
Play by Play (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

*futbolista, który wie czego chce i nie poddaje się
*wkurzająca agentka sportowa
*niepewna siebie ale niezależna i waleczna kobieta, która za długo była sama ale ma dobrych przyjaciół
*kochająca rodzina
To wszystko tworzy dobrą historię :) Pokochacie Micka i Tarę, znienawidzicie Liz, polubicie całą rodzinkę Riley'ów. I seks, dużo seksu :)
Minusem (malutkim) jest...

41 / 2020

Historia jest bardzo ciekawa. Jest to historia o kobiecie, ktora chce miec stabilizacje w zyciu. Wychowala sie "sama", rodzice niue przejmowali sie nia wogle. W mlodym wieku "wpadla" w zle towarzystwo i skutki byly dla niej wielkim zaskoczeniem. Pogodzila sie z zaistniala sytuacja i probuje zyc. Ma swoja firme organizujaca imprezy. Dzieki temu poznaje Micka. Facet jest...

Nie była ogólnie zła, ale też nie sprawiła, że na długo pozostanie mi w pamięci. Miłość, zazdrość, walka z uczuciami i zakończenie :)

Przyjemna w czytaniu na leniwy wieczór;)
może nie trzymała mnie w napięciu, nie było tyle dramatu jak lubię, ale zdecydowanie mnie zrelaksowała;D
szkoda trochę, że ten Mick był taki porządny;DD
Polecam!

Polecam.Lekka i przyjemna

Całkiem sympatyczna i lekka historia. Pokochałam głównych bohaterów. Faktycznie że faceci są tutaj troszkę zbyt idealni (mimo jakiś wad), ale po takiej literaturze nie oczekuje się prawdziwości. Polecam wszystkim fanom romansów ze sportowcami w tle :)

Romans na popołudnie :)

Opowieść ciekawa, ale niestety dialogi były strasznie monotonne. Książka bardzo przemęczena. Nie zachwyciła mnie.

Absolutnie świetny początek serii. Dla każdego kto lubi połączenie sportu z trudami codziennego życia. Po tej książce przepadłam dla całej serii;)

• 2013
  • E-book