Taking A Shot

Cykl: Play by Play (tom 3)
Wydawnictwo: Berkley Books
angielski
bookworm_babe

If you want to score, you have to get in the game... The last thing Jenna Riley needs is more sports in her life. While her brothers are off being athletic superstars, she's stuck running the family's sports bar, whether she likes it or not. Then in walks pro hockey stud Tyler Anderson. As much as Jenna would like to go to the boards with him, she's vowed to never fall for a jock—even one as...

If you want to score, you have to get in the game...

The last thing Jenna Riley needs is more sports in her life. While her brothers are off being athletic superstars, she's stuck running the family's sports bar, whether she likes it or not. Then in walks pro hockey stud Tyler Anderson. As much as Jenna would like to go to the boards with him, she's vowed to never fall for a jock—even one as hot as Ty.

Ty, intrigued by the beautiful bar owner, becomes a regular. He senses that Jenna wants to do something more with her life. And as he gains her trust, the passion between them grows, as does Ty's insistence that Jenna should start living for herself. With his encouragement, Jenna starts to believe it, too...

But first, Jenna has to figure out what she wants, what she needs, who she loves, and if she has the passion and pride to take a shot at having it all—including Ty...

źródło opisu: http://www.jaciburton.com

źródło okładki: http://www.jaciburton.com

lulamae | 2016-03-24
Przeczytana: 17 marca 2016

Trzeci tom i jak dla mnie najlepszy jak do tej pory. Byłam ciekawa tej dwójki, nie zawiodłam się.

Jenna Riley - siostra Micka i Gavina z poprzednich tomów, dziewczyna otoczona z każdej strony sportem, która za cel wzięła sobie, że jej partner życiowy nie będzie związany w żaden sposób ze sportem.
Tyler 'Ty' Anderson hokeista w lokalnej drużynie The Ice.
Ty często z drużyną przychodzi do Riley's, aby świętować lub spędzić czas z fanami i przyjaciółmi. Ty jest zainteresowany Jenną, ale ta uparcie nie daje mu żadnej szansy ze względu na jego zawód. Po czasie jednak ulega, a kiedy raz wkroczyli na tereny intymności... nie tak łatwo z tego zrezygnować. Zwłaszcza, gdy Ty okazuje się niesamowitym mężczyzną, a jego zawód nie jest już aż taki ważny.

Naprawdę mi się podobała, jak już napisałam - najbardziej jak do tej pory. Ty jest świetnym facetem, naprawdę ciężko jest nie ulec jego urokowi. Jest niestrudzony w zdobywaniu przychylności Jenny, choć ta nie jest łatwym zawodnikiem.
Chemia...

TINA | 2013-05-22
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 22 maja 2013

WOW!! Po raz kolejny jestem zachwycona historią hokeisty i barmanki – wiem brzmi to banalnie ale całość jest niesamowicie wciągająca :)
Oh… i Ci sportowcy ^^ ta część jest również zadziorna, zabawna… zmysłowa, erotyczna… czyli to co tygrysy lubią najbardziej :)
Nie zawiodłam się i polecam w 100%

książek: 2069
bookish | 2014-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2014

mh, ta część jest całkiem dobra. Jenna - seksowna, zabawna, zadziorna, uparta. i Ty, bóg, nie hokeista. zagrali w grę i choć oboje nie potrafią przegrywać, po porażkach wygrali siebie, na zawsze.

Betty | 2013-10-15

Szczerze mówiąc, moja ulubiona część...uwielbiam Jenne, a Ty działa na moja wyobraźnię, jak żaden z poprzednich bohaterów ;) Bardzo obrazowa, pełna napięcia, lekko i szybko się czyta. Zdecydowanie książka ghodna polecenia, jeśli ktoś lubi literaturę +18.

Masumi11 | 2013-04-15
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 15 kwietnia 2013

Nie przeczytałam - POCHŁONĘŁAM !!!
Rewelacja moim zdaniem najlepsza z serii.
Fajny sex, fajne dialogi. Ciąg dalszy przygód rodziny Riley. I rozwijająca się GORĄCA miłość Jenny i Tylera, pełna strachu i obaw ale silna i prawdziwa. Walka z własnym strachem obawą przed niepowodzeniami i przed prawdziwą miłością :)Ciągle coś się dzieje... Ale jak się dzieje... :)
Gdzie są tacy faceci hmmmm ? :)

Sorrow | 2013-12-15

Był MIke, był Gavin to teraz pora na Jenne :) Mimo, iż książki fajne, to jednak czegoś mi brakuje... za mało tam akcji, sytuacji budujących napięcie. ZA to jest seks i to jaki seks :D dzięki temu ocena podbija do góry :) ogólna ocena bardzo dobra.

bloomy | 2015-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2015

Nic specjalnego. Podobny schemat w każdej książce z tej serii

Agnieszka | 2016-06-28

Gdy ma się dwóch, utalentowanych sportowców, braci, ciężko realizować własne marzenia... ale, gdy ma się odpowiednie wsparcie, nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem wsparciem jest gorący i bardzo inteligentny hokeista. Moim zdaniem, jak do tej pory najlepsza część:)

Esia_90 | 2014-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2014

Trzecia część serii podobała mi się tak samo jak poprzednie. Mamy tutaj gorącego hokeistę, upartą barmankę i wiele pikantnych scen. Polecam :)

OoOlga | 2015-05-22

Czy te książki są przetłumaczone na pl?