Try me
angielski
tusia101

Melanie has no desire to meet the members of the rock band, Sole Regret, but her groupie of a best friend gets them both backstage and then rushes off with the band's lead singer. Left alone at an after party with a bunch of scary tattooed and pierced metal-heads, sheltered Melanie is relieved when the only normal-looking guy in the room insists on keeping her company. By the time Melanie...

By the time Melanie discovers that Gabe is the band's drummer and not as normal as she assumed, she has already made a complete fool of herself. She can't help but be interested in him, not as a rock star, but as the sexiest man she's ever encountered. Strangely attracted to his hidden tattoos and body piercing, she wonders what it would be like to spend a night with a bad boy.

Gabe is more than willing to show sweet Melanie there's more to him than meets the eye. All she has to do is try him. Will they only share a single night of passion? Or will their hearts entangle as quickly as their bodies?

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/18076634-try-me

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/18076634-try-me

lulamae | 2014-09-22
Przeczytana: 21 września 2014

Co mogę powiedzieć? Po książce od razu widać, że jest w stylu Pani Cunning - ostro, gorąco i perwersyjnie.

Poznajcie i przywitajcie Sole Regrest: Jacob (Shade) - wokal, Owen (Tags) - bas, Adam - gitara prowdząca, Kelly (Cuff) - druga gitara i Gabe (Force) - perkusja.

W tej części głównym bohaterem zostaje nasz perkusista oraz Melanie.
Mel od dziecka boi się facetów, którzy są wytatuowania, mają kolczyki i inne ozdoby na ciele - to nie jest typ mężczyzn, którzy ją interesują.
Pojawiła się ona na koncercie Sole Regret tylko i wyłącznie jako wsparcie swojej przyjaciółki i zagorzałej fanki zespołu (a może raczej jego wokalisty - Shade'a) Nikki. Nikki przy pomocy Mel udało zdobyć się wejściówki na zaplecze zespołu. Nikki osiąga swój cel - przyciąga uwagę Shade'a, Mel zaś ma zamiar posiedzieć w kącie i poczekać na przyjaciółkę - plany zmieniają się kiedy na horyzoncie pojawia się Gabe.

Nasi bohaterowie dość szybko lądują w pokoju hotelowym i przeżywają upojne chwile w łóżku....

Magdalena | 2014-03-09
Przeczytana: 09 marca 2014

Kolejna seria pani Cunning, oczywiście już mnie zaciekawiła.
Tak ta autorka nie sprawia zawodu czytelnikowi.
Polecam pozycja na jeden wieczór.

Betty | 2014-01-11

świetna, świetna i jeszcze raz świetna ;) jeśli ktoś dosłownie wciągnął całą serię o Sinnersach, to ta pozycja jest obowiązkiem ;) za mną jak na razie pierwszy z chłopaków z Sole Regret, ale jakże interesujący...puenta podobna jak przy Grzesznikach, czyli mamy niegrzecznych rockowych chłopców, szukających wrażeń dziewczyn i dużo, dużo seksu ;) choć bohaterka tej części nie jest za bardzo pozytywnie nastawiona do tego typu facetów, to nasz pierwszy nie całkiem grzeczny chłopiec ,, nawróci " ją na dobrą drogę hehe i pokaże, że tatuaże i kolczyki nie zawsze oznaczają bezmyślnych buntowników bez osobowości. Smutno mi tylko, że ta seria składa się z dosyć krótkich, bo zaledwie 70-stronnicowych części, jednak mimo wszystko warto i gorrrąco polecam ;)

Czytelniczkaa | 2014-03-08
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, E-Book
Przeczytana: 08 marca 2014

Książka zdecydowanie świetna, tylko szkoda, że losy każdego bohatera składają się z 3 części zamiast umieść wszystko w jednej, z czego wyszłoby 5 cześci a nie 15. Końcówka książki zostawia niedosyt i chęć poznania dalszych losów bohaterów, czyli Melanie i Gabe'a, jak to wszystko się między nimi potoczy. Trzeba poczekać do 7 i 11 części, w której są opisywane dalsze losy Gabe'a.
Polecam wszystkim fanom serii o Sinnersach.

Kasik | 2013-01-31
Przeczytana: 25 stycznia 2013

świetna!! Jedną gwiazdkę mniej daje tylko dlatego,że jak dla mnie książka jest krótka - brakuje mi części pokazującej dalsze losy bohaterów - choć wówczas przypominała by inną tej samej autorki :)

Polecam gorąco :)

asia20100 | 2013-07-01
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk

Bardzo podobne do losów grupy Sinners z innych książek tej autorki...Bardzo krótkie i szczerze powiedziawszy nic specjalnego, bez konkretnego zakończenia...

Pinina_Paulina | 2015-02-19
Na półkach: Przeczytane, 2015 rok ✔

Ekspresowa i intensywna lektura, ale bardzo udana.

aga | 2013-11-13
Na półkach: Przeczytane, Oryginały, 2013

" Dla pięciu seksowny bogów rocka Sole Regret, znalezienie miłości jest łatwe, ale utrzymanie jej jest trudniejsze.

Melanie nie chce spotkać się z członkami zespołu rockowego, Sole Regret, ale ich groupie i jej najlepsza przyjaciółka zaciąga je za kulisy a następnie rzuca się na wokalistę zespołu. Pozostawiona samej sobie na after party z bandą przerażających wytatuowanych i wykolczykowanych mężczyzn, ukrywająca się Melanie odczuwa ulgę, gdy jedyny normalnie wyglądający mężczyzna w pomieszczeniu dotrzymuje jej towarzystwa.
Po czasie Melanie odkrywa, że Gabe który jest perkusistą zespołu nie jest tak normalny jak podejrzewała, zrobiła z siebie kompletną idiotkę. Nie może nic na to poradzić, że jest nim zainteresowana, nie jako gwiazdę rocka, ale jako najseksowniejszego mężczyznę jakiego kiedykolwiek spotkała. Dziwnie zaintrygowana jego ukrytymi tatuażami i piercingiem, zastanawia się jakby to było spędzić noc z bad boyem.
Gabe jest bardzo gorliwy by pokazać słodkiej Melanie, że...

Adrienne | 2014-05-10
Przeczytana: 10 maja 2014

świetna książka, przypomina mi serie Sinnersów, tylko ta jest bardzoo bardzoo krótka. Czuje niedosyt. Akcja się fajnie zaczęła rozwijać a tu koniec książki, ;( ale i tak warta przeczytania :D

książek: 2069
bookish | 2014-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2014

krótka, intensywna, pewni siebie, znający swoje priorytety bohaterowie. jednak brakuje mi tego, że nie wiem jak ta historia potoczy się dalej.