Dragon's Kiss

Okładka książki Dragon's Kiss Tielle St. Clare
Okładka książki Dragon's Kiss
Tielle St. Clare Wydawnictwo: Cykl: Shadow of The Dragon [Clare] (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Shadow of The Dragon [Clare] (tom 1)
2006-09-01
2006-09-01
9781419950377
Tielle St. Clare Dragon's kiss paranormalromance

Ciekawa fabuła jako przerywnik scen erotycznych. Król ugryziony przez smoka sam się w smoka zamienia. Transformacja jest trudna i wymaga dużej ilości sexu ale tylko dzięki uzdrowicielce która się poświęca 😉 udaje się ten proces bo kobieta okazuję się być towarzyszką życiową smoka...I jest niesamowicie wytrzymała ... 😛🤣

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Typowa książka z romansem paranormalnym. Nic nas nie zaskakuje po za ilością uprawianego przez głównych bohaterów seksu. Fabuły w tym nie wiele. Ugryziony przez smoka bohater sam się w niego zmienia, Lorran studiująca je od czasu przemiany i śmierci męża roztacza nad keiem opiekę. Lekarstwem na wszelkie dolegliwości związane z przemianą jest seks. Z racji tego, że to sam król warto, aby był zdolny powrócić po przemianie do ludzkiej formy i na to szukają sposobu. Lorran jest jego życiową partnerką i tylko z nią może uprawiać sekst na pozostałe mówi cytuje "nie pachnie jak moja, nie moja". Czyli smok w człowieku jest bardzo prymitywny wręcz niekiedy kontrastując do zachowania dziecinny. Typowe i żyli długo i szczęśliwie z gromadką "dziwnych" dzieci.

Król Kei /Pogromca Smoków/ zostaje ugryziony przez smoka. Jego brat zanosi go do odosobnionej chaty gdzie mieszka kobieta studiująca smoki. Kei ma trzy tygodnie od ugryzienia do pełnej przemiany. Gdy to się stanie nie będzie miał powrotu do ludzkiej postaci.
Dużo seksu. W pewnych momentach nie wiem czy zazdrościć czy jej współczuć. Jakich wiele.
Największą zaletą niej jest przedstawienie walki człowieka i zwierzęcia w jednym ciele. To tak jakby czytać o początkach powstania zmiennokształtnych.

Największą zaletą niej...

Tak zwana przeze mnie "książka bez fabuły". Jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła, ale na pewno będzie odpowiednia dla fanów książek z dużą ilością seksu i smoków.

• Erotyk
  • Smoki