Wyzwanie czytelnicze LC

978-83-7377-430-8
29darów, walker
poradniki
irisszarooka

Granica pomiędzy szczęściem a rozpaczą bywa zaskakująco krucha. Przekonała się o tym Cami Walker, gdy miesiąc po jej ślubie usłyszała diagnozę: stwardnienie rozsiane. Miał to być koniec życia, jakie chciała prowadzić. Dwa lata później przekonała się jednak, że tę granicę bardzo łatwo można przekroczyć także w kierunku szczęścia. Skorzystała ona bowiem z rady, by każdego dnia coś komuś...

Skorzystała ona bowiem z rady, by każdego dnia coś komuś ofiarować. Mogła to być drobnostka. Dar, którego wcześniej nie dawała. Uśmiech, drobny dobry uczynek lub ciepłe słowo. Małą rzecz, która miała w konsekwencji ogromną moc. Szczególnie, jeśli te drobnostki ofiarowała przez kolejne 29 dni. Dni, które odmieniły jej życie.

Oto zupełnie nowy wymiar wykorzystania Prawa Przyciągania, które mogłeś poznać m. in. dzięki popularnemu „Sekretowi” oraz bestsellerowym pozycjom Esther i Jerry'ego Hicks. Oto nadzieja dla wszystkich – chorych, przygnębionych, opuszczonych. Dla każdego istnieje nadzieja na sięgnięcie po radość. Skoro nieuleczalnie chorej kobiecie udało się odzyskać równowagę duchową i radość z życia, to ile najbliższe 29 dni może zrobić dla Ciebie...

Ten bestseller New York Timesa pomógł już tysiącom osób. Pozwól mu uzdrowić i Twoje życie.

źródło opisu: Wydawnictwo: STUDIO ASTROPSYCHOLOGII, 2010

źródło okładki: http://www.talizman.pl/29-darow-ktore-odmieni-twoje-ycie-p-6307.html

orchideaidea | 2016-03-04
Przeczytana: 02 marca 2016

Wspaniała książka napisana przez kobietę, która dla wielu ludzi na całym świecie stała się inspiracją do bezinteresownego obdarowywania innych.

Autorka owej książki, Cami Walker to świeżo upieczona mężatka. Zaledwie w miesiąc po ślubie, w wieku 31 lat stwierdzono u niej stwardnienie rozsiane. Wtedy to właśnie dla Cami zaczęło się zupełnie inne życie.
Miało być jak w bajce, cudowny, kochający mąż, beztroski miesiąc miodowy i plany o powiększeniu rodziny, niestety nieoczekiwana diagnoza lekarzy zmąciła spokój w życiu Cami i jej rodziny. Kobieta początkowo nie mogła się pogodzić z nagle zaistniałą sytuacją. Miała problmy z poruszaniem się, pojawiały się luki w pamięci, musiała zrezygnować z pracy i tym samym stała się obciążeniem dla swojego otoczenia, tym bardziej, że ta niemoc również odbiła się na jej sposobie bycia.
W tym dramatycznym momencie z pomocą przyszla jej pewna znajoma Mbali, która wcześniej była sąsiadką Cami. Kobieta zaproponowała jej praktykowanie obdarowywania...

Koniczynka | 2016-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2016

Po przeczytaniu "Zanim się pojawiłeś" czułam kaca książkowego, a że nie chciałam znów sięgać po coś ciężkiego to postanowiłam zapoznać się z pozycją Cami Walker o jakże entuzjastycznym tytule "29 darów, które odmienią Twoje życie" I czy po przeczytaniu jej nadal mogę powiedzieć, że spełniła swoje zadanie będąc rzeczywiście historią umilającą mi czas? Tak, jednak jak się okazało perypetię głównej bohaterki pozostawiły po sobie znaczny ślad uświadamiając mi parę ważnych spraw. Chociaż nie - ja o nich wiedziałam, a działania Cami utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że gdyby ludzie robili więcej dobrego świat byłby o stokroć lepszy.
Cami Walker od kilku nastu lat choruję na SM - stwardnienie rozsiane, które dopiero zostało u niej zdiagnozowane dwa lata temu po zaostrzeniu objawów. Choroba jak każda inna nie jest dla człowieka łaskawa tym bardziej taka, która będzie nam towarzyszyć do końca życia i albo ją zaakceptujemy albo będziemy płakać nad własnym losem nie wnosząc do życia...

Juliab3 | 2011-11-01
Przeczytana: 31 października 2011

W obecnych czasach ludzie coraz częściej chorują, a jak wiadomo - choroba jest jedną z najgorszych rzeczy, jaka może przydarzyć się komukolwiek z nas, Każdy pragnie być w pełni zdrowy oraz sprawny i tego samego życzy swojemu potomstwu. Jednak czasami za pomocą próśb i modlitw nie jesteśmy w stanie ofiarować sobie lub komuś zdrowia. Na własnej skórze, przekonała się o tym Cami Walker – autorka, a zarazem główna bohaterka książki pt. „29 darów, które odmienią Twoje życie”.

Ze zdrowej i szczęśliwej mężatki, stała się słabą i cierpiącą na stwardnienie rozsiane kobietą, której samopoczucie oraz chęć do życia z każdym kolejnym dniem dramatycznie malało. Jej wahania nastrojów męczyły nie tylko męża, ale również jej rodzinę i bliskich znajomych. Pewnego dnia słyszy od swojej przyjaciółki, a zarazem przewodnika duchowego o 29 darach, które mają pomóc jej w zmianie swojego życia, jednak czy ofiarowywanie innym darów, jest w stanie uszczęśliwić schorowanego i zdesperowanego człowieka?

...

dolatka | 2013-04-07
Przeczytana: grudzień 2012

chcę aż wprowadzić w życie :) nastraja pozytywnie :)

Agata | 2012-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2012

Kiedy jesteśmy zdrowi i wszystko nam się jakoś układa w ogóle nie zwracamy uwagi na świat wokół nas. Żyjemy szybko, nie martwimy się o jutro. Dopiero nagła trudna sytuacja może nas zatrzymać i sprowokować do zadania sobie pytania "co dalej?", "dlaczego mnie to spotyka?".
Cami Walker niedługo po ślubie staje przed największą tragedią swojego życia - stwardnieniem rozsianym. Diagnoza totalnie ją zmienia. Z dnia na dzień wpada w coraz większą rozpacz, traci zapał. Wie, że nie ma żadnych leków, które mogą jej pomóc. Że już nic nie będzie jak dawniej, a snute z mężem plany nie ziszczą się, a przynajmniej nie tak jakby sobie tego życzyła.
Na jej drodze staje jednak jej przyjaciółka-uzdrowicielka, która przychodzi z pewnym wyzwaniem: 29 darów w 29 dni. Każdego dnia ofiarować dar komuś lub sobie samej.
Początkowo Cami jest sceptyczna, ale postanawia spróbować. Nawet nie wie jak dobroczynny wpływ na jej życie będzie miał telefon do przyjaciółki, pięć dolarów ofiarowane breakdancerowi czy...

Rachatłukum | 2016-02-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sprzedam