Pokochaj swoje życie

Tłumaczenie: zbiorowe
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-431-5
poradniki

Cokolwiek powiesz lub pomyślisz, stanie się rzeczywistością. Trudno w to uwierzyć? A jednak to prawda. Każda myśl lub wypowiedziane z przekonaniem zdanie jest bowiem afirmacją. Negatywne sformułowania wprowadzą w naszą codzienność to, co złe. Pozytywne dadzą nam z kolei coś dobrego. Louise Hay afirmacjami wprowadziła wiele dobra do swojego życia. Dziś ma ponad osiemdziesiąt lat i jest...

Louise Hay afirmacjami wprowadziła wiele dobra do swojego życia. Dziś ma ponad osiemdziesiąt lat i jest szczęśliwa w absolutnie każdym aspekcie jej życia. Z każdym dniem życie przynosi jej też nowe niespodzianki i nowe powody do satysfakcji.
Niezależnie, czy mówimy o zdrowiu, stanie konta, wieku, miłości czy byciu kreatywnym – odpowiednie afirmacje sprawią, że nie będziesz się musiał tym przejmować, a o doskonały stan danego aspektu życia zatroszczy się wszechpotężny Wszechświat. Zupełnie jak w restauracji – Ty musisz tylko złożyć odpowiednie zamówienie.
Dołączona przez Autorkę płyta CD pozwoli Ci wsłuchiwać się w jej rady oraz przykładowe afirmacje także podczas jazdy samochodem lub chwili relaksu.
Czy nie uważasz, że zasługujesz na życie, które byś mógł w pełni pokochać?

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

magda | 2012-09-13

Chyba każdemu z nas zdarzało się choć raz powiedzieć: „to się nie uda”, „nie dam rady”. Często narzekamy na pracę, zarobki, własne życie. Rozpamiętujemy porażki doszukując się przyczyn niepowodzenia. Robimy coś, dążymy do jakiegoś celu, ale po ciuchu w głębi serca sami nie wierzymy w to, że może nam się udać. Nie jest łatwo wyzbyć się tych wszystkich negatywnych myśli, zwłaszcza jeśli nic nie idzie po naszej myśli, ale warto to zrobić żeby poczuć się choć trochę lepiej.

Louise L. Hay w książce Pokochaj swoje życie pragnie nam uświadomić, że cokolwiek pomyślimy albo powiemy na temat swoich finansów, przyjaciół, rodziny, czy sytuacji zawodowej, stanie się prawdą. Wszystkie nasze myśli i wypowiadane z przekonaniem słowa kreują rzeczywistość, mają wpływ na to, co się stanie. Zasada jest bardzo prosta: negatywne myśli przyciągają to, co złe, zaś pozytywne, to co dobre.

„Każda myśl, któąa pomyślisz, i każde słowo przez Ciebie wypowiedziane jest afirmacją. Cała twoja rozmowa z sobą...

Cassiel | 2011-09-02
Przeczytana: 02 września 2011

''Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay'' jest poradnikiem, dzięki któremu możemy zmienić swoje życie, poprzez zwykle uwierzenie w swoje możliwości. Chyba większość z Was, mówi: ''nie ja tego nie zrobię'', ''nie ja nie umiem'', ''jestem brzydka''. Właśnie! Wystarczy usunąć z tych dwóch pierwszych ''nie'', a w trzecim zastąpić wyraz ''brzydka'' na ''ładna''. Proste, prawda?

Louise L. Hay jest wykładowczynią metafizyki, nauczycielką i bestsellerową autorką wielu publikacji. Jej dzieła zostały przetłumaczone na 29 języków w 35 krajach.

Pisarka w tej książce opisała jak mamy zamieniać zwykłe słowa, które wywołują u nas gniew, na te lepsze, dzięki którym czujemy się dużo lepiej. Ponadto w tej niezwykłej małej książeczce zawarte są pytania, na które podczas czytania musimy odpowiadać samemu sobie i wiele ćwiczeń, które po kilku powtórzeniach wejdą nam w nawyk. Chcąc dowiedzieć się więcej możemy wysłuchać materiału, który jest na płycie CD. Ciekawa rozrywka na...

nataws | 2015-01-03

Jedna z moich ulubionych książek Louise Hay. Szczególnie wersja z płyta, którą swego czasu słuchałam codziennie. Mnóstwo pozytywnego myślenia i dobrej energii dostajemy po jej przeczytaniu. Oczywiście jak chcemy, bo jest to wysiłek. Pozytywne myślenie nie jest łatwe i tez trzeba je ćwiczyć, Jak bieg do celu. Ale się opłaca.

Kasia | 2012-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2012

Zamówiłam dzis ta pozycje i dwie inne tej samej autorki.. Czekam na przesyłkę ..ciekawa jestem pozycji..

paulina97 | 2016-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2016