Sztuka kreacji marzeń. Najprostszy sposób na wprowadzenie pozytywnych zmian

Tłumaczenie: Michał Starnowski
Seria: INSPIRIO
Wydawnictwo: Illuminatio
Manifesting change
marzenia
poradniki
Marija

To pierwsza książki z serii INSPIRIO, którą kierujemy do ambitnych i zorientowanych na sukces osób.Te publikacje mają inspirować do nowych wyzwań i spełniania marzeń. Poznaj pierwszą z nich! Czy zastanawiałeś się nad tym, co powinieneś wiedzieć, aby Twoje marzenia zaczęły się spełniać? Czy tak naprawdę wiesz, jakie masz marzenia? Zanim sięgniesz po tę książkę, musisz wiedzieć, że Twoje...

Czy zastanawiałeś się nad tym, co powinieneś wiedzieć, aby Twoje marzenia zaczęły się spełniać? Czy tak naprawdę wiesz, jakie masz marzenia? Zanim sięgniesz po tę książkę, musisz wiedzieć, że Twoje marzenia są już rzeczywistością. Jeśli chciałbyś spytać, jak to możliwe, poznaj koncepcję Matrycy, którą przedstawia Mike Dooley, znany autor książek Myśli stają się rzeczami i Świat nieograniczonych możliwości.

Tym razem autor zabiera nas za zasłonę czasu i przestrzeni, pokazując nam, skąd się tutaj wzięliśmy, kim naprawdę jesteśmy i w jaki sposób możemy natychmiast zacząć powodować zmiany w otaczającym nas świecie. Korzystając z rewolucyjnej koncepcji Matrycy, Dooley pokazuje, w jaki sposób wybrać pożądany rezultat końcowy, unikając nadmiernego przywiązania do szczegółów czy zajmowania się przeklętym „jak”.

Sztuka kreacji marzeń rozkłada na czynniki pierwsze metafizyczne mechanizmy stojące za każdą fizyczną manifestacją, włączając w to dwie najważniejsze rzeczy, pozwalające nam zaprząc magię życia do naszych potrzeb i przyspieszyć spełnienie wszystkich naszych marzeń. Ta książka pomoże Ci zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz, z jakiego powodu oraz co zrobić, by to otrzymać.

źródło opisu: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/sztuka-kreacji-marzen/

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/sztuka-kreacji-marzen/

TaniaKsiazka | 2015-05-20
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Chyba każdy z nas pragnie zmian. Ta książka jest dobrym motywatorem do ich wprowadzenia. Autor bestsellerowych Myśli stają się rzeczami poszedł dalej i opisał z dokładnością proces, którego efektem jest spełnienie naszych najskrytszych marzeń. Autor wyjaśnia na czym polega moc naszego umysłu, jakie dobrodziejstwa możemy uzyskać poprzez wizualizację. Co prawda osoba, która sięga po tę książkę jako pierwszą o mocy umysłu nie do końca może się w niej odnaleźć, aczkolwiek Ci, którzy są zaznajomieni w temacie znajdą tu wiele cennych wskazówek.
Polecam wszystkim tym, którzy chcą wziąć los w swoje ręce i zacząć działać.

hibou | 2013-06-05
Przeczytana: 30 maja 2013

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest spełniać swoje marzenia. Naszym priorytetem stają się przyziemne sprawy jak dobra i stabilna praca, szczęśliwa rodzina czy wykształcenie. To zajmuje dużo czasu, a chcemy jeszcze spotkać się z przyjaciółmi, pójść do kina, teatru, restauracji lub po prostu spędzić miło czas z ukochaną osobą. W tym wszystkim brakuje nam czasu na spełnianie swoich marzeń. A przecież każdy z nas czegoś pragnie, o czymś śni. Mike Dooley w swojej książce "Sztuka kreacji marzeń" uczy nas jak krok po kroku dążyć do spełnienia swoich pragnień.

Wiecie dlaczego nie jesteśmy w stanie zrealizować swoich marzeń? Ponieważ nie rozumiemy natury rzeczywistości, nie podejmujemy działań i nie doceniamy własnej wyjątkowości. Odwaga, wiara i najważniejsza rzecz działanie są podstawą do tego byśmy spełniali swoje marzenia. Mike Dooley w ośmiu rozdziałach daje nam mnóstwo rad jak krok po kroku, dzień za dniem realizować swoje pragnienia. Tłumaczy na czym polega natura...

boseti | 2014-01-26

Ble, ble, ble, czytałem sporo o realizacji marzeń i powiem, że Mike się nie wysilił. Książka jest po prostu słaba. Pokładałem w niej dużo nadziei a się strasznie zawiodłem. Świat nieograniczonych możliwości jest świetną pozycja, niestety Sztuka Kreacji Marzeń już nie. Okładka piękna ale zawartość lichutka. Mam zasadę, że podkreślam w książkach ważne fragmenty ale w tej książce podkreśliłem może dwa... Trochę szkoda ale czekam na następną, może się nie zawiodę.

Sosenka | 2013-07-16
Przeczytana: lipiec 2013

"Sztuka kreacji marzeń" to ostatnio głośna książka, która bardzo mnie zainteresowała, dlatego ucieszyłam się, gdy dostałam ją od wydawnictwa Illuminatio. Autorem jest Mike Dooley, znany autor wielu bestsellerów właśnie z tematyki psychologicznej.
Przede wszystkim muszę pochwalić wydanie książki. Ma piękny błękitny kolor, duży format i twarda oprawę. Jest bardzo przejrzysta i ładnie wydana w środku.
Jeśli zaś chodzi o treść, również przypadła mi do gustu. Książka ma osiem rozdziałów, w których autor tłumaczy na czym polega branie życia w swoje ręce, przejmowanie kontroli nad swoim życiem i dążenie do szczęścia i spełnienia marzeń. Okazuje się, że wcale nie jest to niewykonalne i takie trudne, wystarczy motywacja, chęci i pragnienie zmian. Autor zawarł kilka ćwiczeń, które wykonywane często i sumiennie, pozwolą rozpocząć ciąg zmian naszego życia. Według niego wina za nasz brak spełnienia na wielu płaszczyznach życia, jest brak wiary w siebie samych, we własne możliwości. To my...

Shetani | 2013-08-12
Przeczytana: 07 sierpnia 2013

Każdy z nas ma marzenia i pragnie, aby się spełniły. Nie znam człowieka, który zaprzeczyłby temu zdaniu. Marzenia piękna sprawa, gorzej tylko bywa z ich realizacją. Ale dlaczego? W czym tkwi problem? Przecież mówi się, że jak czegoś bardzo chcemy to nic nie stoi na przeszkodzie – dostajemy to. Więc? W rozwikłaniu tej zagadki pomóc Wam może książka Mike’a Dooley’a – „Sztuka kreacji marzeń”.

To moje pierwsze spotkanie z tym autorem, więc zupełnie nie wiedziałam, co mnie czeka. Książka zapowiadała się bardzo sympatycznie. Już w przedmowie dowiedziałam się, że pan Dooley w młodości sięgnął po dobrze znaną mi książkę jaką jest „Samokontrola umysłu metodą Silvy”. To już dało mi pewne przejaśnienie odnośnie tego, co znajdę w jego twórczości. Dużo się nie pomyliłam, bowiem jak w wielu książkach tego typu – wszystko opiera się na autosugestii, afirmacji i wizualizacji. Oczywiście znaleźliby się tacy, którzy zarzuciliby autorowi brak oryginalności, jednak nie mogę się z tym zgodzić. Od...

spirit_ofSummer | 2015-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2015

Ciągle odkrywam nowe, odkrywcze książki na temat rozwoju człowieka, temat jest pasjonujący dla wiecznych dorastających "dorosłych" , ale nie tylko. Po książce sztuka kreacji marzeń spodziewałam się kompleksowego zbioru wiedzy na temat twórczego procesu ich powstawania i w efekcie sposobu ich realizacji. Też nie oczekiwałam, że odkryje cokolwiek nowego od wiedzy zawartej w innych poradnikach, chodziło mi raczej o książkę, będącą podsumowaniem zdobytych wcześniej informacji. Pomimo tak niskich oczekiwań bardzo się rozczarowałam, niektóre fragmenty czytałam zażenowana. Cała książka bowiem, to próba przefarsowania idei teorii potęgi podświadomości i słaba próba naukowego udowodnienia jej racji. Sam autor zauważa (podekscytowany), że jeszcze kiedyś były to zwyczajne czary mary, a w dzisiejszych czasach to już prawdziwa metafizyka, czyli coś co można według niego wcisnąć nieoświeconym. Niestety jego entuzjazm mnie nie zaraził. Banały i mity psychologiczne, niektóre już dawno zostały...

Jeśli wchodzicie na mojego prywatnego bloga (http://wiktoriaprywatnie.blogspot.com/) z pewnością zauważyliście, że staram się realizować i przede wszystkim marzyć jak najwięcej. Nie wywieram na sobie presji co do nauki, bycia w "grupie" czy prowadzenia poważnego życia. Chciałabym spełnić wszystkie swoje marzenia i po prostu kiedyś żyć sobie po swojemu.
Obecnie walczę z własną organizacją. Biorę udział w różnych wyzwaniach i projektach (przykład: 101 rzeczy w 1001 dni) , żeby tylko dni nie byłyby nudne.

Książki takie jak ta przede wszystkim motywują, a tego potrzebuję najbardziej, bo mam wiele chwil zwątpienia co do siebie, czy tego, co chcę osiągnąć. Na początku wkurzał mnie styl Dooleya, dlatego nie przebrnęłam przez Świat nieograniczonych możliwości - a jak spodobała mi się ta książka?

W Świecie nieograniczonych możliwości wydawało mi się, że Mike Dooley za bardzo narzucał swoje poglądy czytelnikom - dlatego odłożyłam ją na kiedy indziej, przynajmniej tak myślałam. Po...

kochadam | 2016-07-28

Kolejny podręcznik pozytywnego myślenia i "przyciągania". Książka bardzo dobra. Szczególnie dobra do polecenia dla osób zaczynających podróż w tym temacie.

Gosiarella | 2013-06-23
Na półkach: Przeczytane, Recenzenckie
Przeczytana: 21 czerwca 2013

Qulturasłowa | 2013-06-02
Przeczytana: 01 czerwca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ogólnoświatowy kryzys, kapryśna aura rujnująca wszelkie plany i niszcząca zbiory, coraz większe wskaźniki zachorowalności na raka, pogłębiające się depresje, akty przemocy świadczące o niskiej wytrzymałości psychicznej – oto obraz XXI wieku. Pozbawieni nadziei coraz częściej rezygnujemy ze swoich marzeń zadowalając się zaledwie egzystencją, wykorzystując zaledwie ułamek swoich możliwości. Udajemy, ze poszukujemy szczęścia, ale tak naprawdę gonimy bezmyślnie za czymś, co tak naprawdę mieszka w nas. Jak zatem przetrwać ten czas zwątpienia? Jak przerwać spiralę bezsensu, w którą sami się wikłamy? Jak zacząć spełniać swoje marzenia?
Odpowiedzi na te pytania szukało już wielu mistyków, przewodników duchowych i wizjonerów. Na półkach księgarni zalegają tysiące książek na ten temat, a w Internecie można znaleźć niezliczone ilości stron poświęconych tematyce duchowości, samorealizacji i spełnianiu marzeń. Dlaczego zatem coraz więcej ludzi czuje, że utknęło w martwym punkcie? Dlaczego...