Jurassic Park III

83-7245-707-7
Jurassic Park
przygodowa
Adam

Trzynastoletni Eryk Kirby marzy o tym, żeby zobaczyć Jurassic Park. I jego marzenie się spełnia. Ale nie tak jak sobie wyobrażał... Doktor Alan Grant marzy o tym, żeby już nigdy nie oglądać Jurassic Park. Lecz jego marzenie się nie spełnia. Musi wrócić na przerażającą wyspę. I odnaleźć Eryka, który jest zupełnie sam wśród krwiożerczych potworów... Chcesz przeczytać tę książkę? W porządku! Ale nie mów, że nie zostałeś ostrzeżony! "Publishers Weekly"

źródło opisu: z okładki książki.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Czy mogę nazwać ją powieścią? sto dziesięć stron spłyconego scenariusza zamknięte w książce. Czytało się okej, proste dialogi, szybka akcja. Fabuła bardzo dobra, ale w filmie. W książce jej skrócenie i spłycenie robi jej wielkie ''Ała'' i jest bardzo źle. Jest ona okej dla fanów filmu tak dla przypomnienia sobie zdarzeń i jako reklama, aby zachęcić potencjalnych widzów. Sam film jest ekranizacją książki Michaela Crichtona, ale twór Scotta to zerznięcie fabuły z filmu.

Po więcej szczegółów zapraszam na mojego bloga: https://zakreconydruk.blogspot.com/2017/06/jak-z-filmu-stworzyc-ksiazke.html

MaryGreenHood | 2016-10-16

Przeczytałam to z nudów i na pewno nie wrócę do tej książki. Dla fanów Jurrasic Parku jest dobrym urozmaiceniem.

tsunami_blond | 2017-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2017