Jurassic Park III

83-7245-707-7
Jurassic Park
przygodowa
Adam

Trzynastoletni Eryk Kirby marzy o tym, żeby zobaczyć Jurassic Park. I jego marzenie się spełnia. Ale nie tak jak sobie wyobrażał... Doktor Alan Grant marzy o tym, żeby już nigdy nie oglądać Jurassic Park. Lecz jego marzenie się nie spełnia. Musi wrócić na przerażającą wyspę. I odnaleźć Eryka, który jest zupełnie sam wśród krwiożerczych potworów... Chcesz przeczytać tę książkę? W porządku! Ale nie mów, że nie zostałeś ostrzeżony! "Publishers Weekly"

źródło opisu: z okładki książki.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

MaryGreenHood | 2016-10-16

Przeczytałam to z nudów i na pewno nie wrócę do tej książki. Dla fanów Jurrasic Parku jest dobrym urozmaiceniem.

MałaNatalia | 2017-04-28
Przeczytana: 28 marca 2013