Indiana Jones i Biała Wiedźma

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody Indiany Jonesa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Indiana Jones and the White Witch
indiana jones, przygoda
przygodowa
Kasia eS

Anglia, rok 1930. Nieznani bandyci napadają na St. Brendan Glen - ukrytą w głębi lasu tajemniczą wioskę, w której żyją ludzie obdarzeni nadprzyrodzonymi zdolnościami. Napastnicy mordują mieszkańców i znikają z mapą wskazującą miejsce ukrycia legendarnego skarbu z czasów rzymskich. Indiana Jones i jego przyjaciółka, pochodząca z St. Brendan Gale Parker, ruszają tropem zabójców. Wkrótce stają do pojedynku z przebiegłym i bezwzględnym zbrodniarzem, który chce przejąć władzę nad światem.

Shimik | 2016-02-15

Ta historyjka o Indym mi się podobała, a nie zawsze się tak zdarzało. Jednak tutaj jest magia i przygoda. Czyli wszystko to z czego słynie Indy. Tak więc z przyjemnością się tego czytało. Ogólnie bardzo lubię tego bohatera ale tylko, gdy w książce pojawia się magia jak w tym wypadku!

Horesz | 2016-09-04
Franciszek | 2016-04-05