Księga Cieni

Tłumaczenie: Anna Świętochowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kronika Nightshade". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RTW
Book of Shadows
83-87974-10-2
Terefere

Nightshade był jednym z najlepszych wojowników w Delgarvo. Wpadł jednak w ręce złego czarnoksiężnika - Avoch-Dara - który pozbawił go prawego ramienia i porzucił ciężko rannego. Teraz Avoch-Dar powraca, by spustoszyć Delgarvo. Tylko Nightshade może go powstrzymać. Jak jednoręki wojownik może przeciwstawić się tak potężnemu wrogowi? Jak głosi przepowiednia - tylko odszyfrowanie tajemnicy opowieści `Księgi cieni` pomoże wojownikowi pokonać Avoch-Dara.

wiejskifilozof | 2016-09-02

Kiedy będziecie w bibliotece,zapytajcie się o tę książkę.
Bo,to według mnie najbardziej fantastyczne fantasty jakie znam :-)
Książką,właściwie przeszła bez echa.A szkoda,bo akcja jest super.
Znalazłem je przypadkowo,ot wystarczyło się schylić.
Zły czarownik,dobrzy bohaterowie.W tym pewna pyskata dziewczyna.
Mnóstwo magii,demony.Choćby ten połączenie lwa i węża.Lub karzeł o pięciu nogach.
Takie fantasty,to super przygoda.

Terefere | 2010-11-02

Mało znana książka lecz to nie oznacza że jest nie warta przeczytania. Wręcz przeciwnie! Książka bardzo ciekawa i wciągająca. Ciekawi bohaterowie dużo akcji. Polecam gorąco:)

pretend | 2012-03-24
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Fajna akcja, ciekawi bohaterowie, bardzo wciągająca.

windfalll | 2012-12-29

Krótka wciągająca,m fantastyczna opowieść, POLECAM