Legenda Zorro

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przeboje Filmowe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Legend Of Zorro
83-241-2269-9
zorro, bohater
Valanthe

Zorro z maską na twarzy to nieustraszony obrońca sprawiedliwości, z niebywałą zręcznością władający szpadą i z pasją broniący uciśnionych. Zorro bez maski to Don Alejandro de la Vega, bogaty właściciel ziemski, rozdarty między ukochaną rodziną i swoim skrywanym powołaniem. Targany sprzecznymi uczuciami musi ocalić Kalifornię przed korupcją i przemocą, a swoje małżeństwo z piękną Eleną przed...

Targany sprzecznymi uczuciami musi ocalić Kalifornię przed korupcją i przemocą, a swoje małżeństwo z piękną Eleną przed rozpadem.
Jak jednak zdławić krwawy spisek zagrażający przyszłości narodu, a zarazem nie dopuścić, by Elena poznała prawdę o Zorro i brutalnym świecie kłamstw i zbrodni?
Czy Zorro będzie musiał okupić prawdę utratą wszystkiego, co najdroższe? A może legenda Zorro zwycięży?

Wojtek | 2016-09-06
SlevinCelevra | 2014-06-29