Where or When

Wydawnictwo: Mariner Books
literatura piękna
angielski
Katarzyna

What would you do if, out of the blue, you received a letter from your first love? Would you write back? Sian Richards sees no reason why she can't; after all, it has been thirty years since she knew Charles Callahan and they are now both married with families. When they decide to meet again, an innocent correspondence soon becomes dangerous intimacy and they both swept up in rediscovered love - but at what cost?

źródło opisu: Mariner Books 1993

źródło okładki: Scan

tallgirl88 | 2018-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2018

Lubię książki tej autorki, dlatego też chętnie sięgnęłam po kolejną. Opowiada o ludziach, którzy spotykają się po wielu latach i mimo, że nie znali się jako dorośli ludzie, to spotkanie odmienia ich życie. Historia tych dwojga jest nieco wtórna, ale przyjemnie się czyta. Fajnym elementem jest to, że na końcu podane są tytuły piosenek wspomniane w książce, to na pewno umila lekturę.

Asia | 2018-02-25
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam, ENG