Diament dla Kate

Tłumaczenie: Agnieszka Wąsowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
A diamond for Kate
dona

Czy warto pielęgnować wspomnienia o tragicznej miłości ? Kate chętnie odpowiedziałaby na to pytanie przecząco, lecz uczucia nie rządzą się zdrowym rozsądkiem. Dziesięć lat temu Marsh niesłusznym oskarżeniem o mały włos nie zrujnował jej życia, teraz niespodziewanie prosi ją o pomoc. Nie potrafi mu odmówić, choć wie, że ożyją bolesne wspomnienia. Marsh, który po wypadku cierpi na utratę wzroku, nie ma pojęcia, kim naprawdę jest jego troskliwa opiekunka ...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: www.harlequin.pl

Mak | 2014-03-24

Książka porusza wiele poważnych kwestii. Uczy jak odbudować relacje z własnym dzieckiem, a także przestrzega, że nie należy osądzać ludzi po pozorach, bo zwykle są one zgubne.

Opowiadanie jest przykładem tego, jak pokonać własne słabości i od nowa cieszyć się życiem, a wszystko to w lekkiej i przyjemnej formie.

Bohaterów odebrałam pozytywnie, choć jak wszyscy ludzie popełniają błędy. Marsh z początku wydaje się gburem, który nie potrafi poradzić sobie z własnym życiem, ale z czasem staje się bohaterem niemal idealnym.

Polecam!!

Kundzia | 2017-06-03