Na wszystko przyjdzie czas

Tłumaczenie: Adela Drakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Burke's Christmas surprise
dona

Nieśmiała, szara myszka - mówiono o Lou w jej rodzinnym miasteczku w Południowej Dakocie. • Tutejsi mężczyźni dorastali wraz z nią i zdążyli przyzwyczaić się do jej wdzięku i urody. Nie dostrzegali w niej namiętnej i uczuciowej kobiety pełnej ukrytych tęsknot i pragnień. Jedynie doktor Burkę Kincaid od razu poznał się o,a niej. Jedna noc przypadkowo spędzona pod dachem Lou wystarczyła mu, aby zakochać się w niej. Nie przewidział jednak, że los zadrwi sobie z jego miłości i następnym razem zobaczy Lou dopiero po prawie trzech latach.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: www.harlequin.pl