Sekret Lucindy

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Cykl: Kroniki Spiderwick (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Lucinda's Secret

Próbując wyjaśnić zagadki Spiderwick, Jared, Simon i Mallory odwiedzają swoją "zwariowaną" ciotkę Lucindę, lecz w trakcie wizyty w zakładzie psychiatrycznym pojawia się więcej nowych pytań niż odpowiedzi, a w dodatku "Przewodnik terenowy" znika. Podążając tropem ojca Lucindy, wuja Arthura, Grace'owie wpadają w ręce elfów i grozi im pozostanie w świecie fantastycznych istot na zawsze.

źródło opisu: [Egmont, 2005]

Maja | 2014-08-28

3 rewelacyjna część cyklu

Klaudia K | 2016-09-03
Na półkach: Biblioteka, Przeczytane

Kolejny tom ciekawych przygód rodzeństwa. Jak zawsze szybko się ją czytało. Mimo bycia tak zwanym dorosłym człowiekiem zauroczyły mnie rysunki dołączone do tekstu. Po znajomości filmu, sama odmienna fabuła książki jest niezwykła, jak inny wymiar :)

Smoar | 2011-08-22
Przeczytana: 28 listopada 2010

Krok po kroku historia się rozwija, a napięcie rośnie. Ogólnie bardzo fajna seria tylko szkoda, że takie króciutkie tomy.

janec | 2010-03-01

Odpowiednia dla młodszych lecz niemniej wymagających czytelników. Z pewnością będzie to odpowiedni początek z fantasy.

Ichiro | 2013-04-11

Na szczęście książka jest bardziej rozbudowana od filmu :) Na szczęście !

DaiHelsing | 2010-06-07
Przeczytana: 23 marca 2008

Jared rządzi! Mój idol. Plus śliczne elfy!

Allie Moore | 2010-08-02

extra polecam