Proroctwo o końcu świata. 10 Tajemnic Medjugorie

978-83-62927-34-0
objawienia, wiara
religia
Anna

To przesłanie Królowej Pokoju jest najlepszym wprowadzeniem do tajemnic z Medjugorie. Matka Boża objawia się, aby przez pośrednictwo widzących jeszcze raz ostrzec ludzkość przed poważnym niebezpieczeństwem, które zagrozi światu, jeżeli jej wezwanie do nawrócenia i pokuty nadal pozostanie niewysłuchane. Objawienia Matki Bożej w Medjugorie są kontynuacją wielkiego przesłania Maryi,...

Objawienia Matki Bożej w Medjugorie są kontynuacją wielkiego przesłania Maryi, rozpoczętego objawieniami przy Rue du Bac i kontynuowanego w La Salette i Fatimie, którego celem jest zdemaskowanie diabelskiego planu, mającego na celu zniszczenie ludzkości.

Tajemnice z Medjugorie zostaną ogłoszone światu na trzy dni przed ich wypełnieniem się, dając ludzkości możliwość przyjęcia wezwania do nawrócenia i ratunku.

Gdyby tajemnice były oszustwem, mielibyśmy do czynienia ze zdemaskowaniem wielkiego kłamstwa, przynoszącego szkodę wiernym. Ale jeżeli tajemnice są prawdziwe, wtedy życie wszystkich – wierzących i niewierzących – zostanie przez nie przeniknięte i przeobrażone. Albowiem czasy ostateczne – które najpierw będą prowadziły do prób i prześladowań, a potem do nowego świata pokoju – już się zaczęły dla całej ludzkości.

źródło opisu: Wydawnictwo AA, 2011

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/200423?sesja=69227317939

kinia84p | 2013-05-02
Przeczytana: 23 maja 2013

Bardzo ciekawa i pouczająca. Polecam

arcadiama | 2011-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2011

Po przeczytaniu otworzyły mi się oczy na wiele spraw, dużo mi się wyjaśniło. Treść jest w formie pytań i odpowiedzi, co ułatwia jej przyswajanie. Myślę, że nie nakłania do niczego złego (;-)), ani też nie zniewala mnie. Zwraca uwagę na stare problemy, i nie pronuje żadnego nowoczesnego i zaskakującego rozwiązania. Powtarza, że najważniejsze są post, modlitwa, jałmużna. Trochę nawet uspokaja.

Tylko tytuł mi trochę nie pasuje, bo to w sumie nie jest o końcu świata, że KONIEC (chyba że to w sensie końca świata - jako przemienia świata bez Boga, na nowy)

kaneko | 2017-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2017