Lubimyczytać.pl to:

papier
justi
6.75 (8 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Żadna praca, żadne wspomaganie cierpiących nędzę nie dokonuje się bez walki i zmagań. Dlatego gdy byłam jeszcze małym, zdrowym dzieckiem, a potem krzepkim dziewczęciem i modliłam się nad grobami na kościelnych cmentarzach, wtedy złe duchy, a nawet sam Nieprzyjaciel, często mi przeszkadzały, straszyły mnie i maltretowały. Wokół słyszałam wrzaski, otaczały mnie straszliwe zjawy, często powalano mnie na groby, popychano i rzucano we wszystkie strony, próbowano przemocą usunąć z cmentarza. Bóg dał mi jednak tę łaskę, że nie dałam się zastraszyć i nigdy nawet na jeden włos nie ustąpiłam Nieprzyjacielowi, a tam, gdzie mi przeszkadzano, podwajałam swe modlitwy. O, ileż podziękowań otrzymałam od moich dusz czyśćcowych!
A. K. Emmerich

Wybór tekstów z dzieł: "Geheimnisse des Alten ind des Neuen Bundes", oraz Thomasa Wegenara "Anna Katharina Emmerich"

źródło opisu: AA, 2011

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Klaudia | 2014-01-12
Przeczytana: 09 stycznia 2014

Książka przybliża nam tajemnicę tego, czym tak naprawdę jest czyściec i jak ogromne cierpienia znoszą wszystkie dusze, którego do niego trafiają. Poruszająca i skłaniająca do większej dbałości o modlitwę za zmarłych i pamięć o nich.

justi | 2011-10-04
Na półkach: Przeczytane, Religia
Przeczytana: 06 października 2011

Warto wiedzieć to, o czym mówi książka.

autofikcja | 2014-03-31
Mirekmarek | 2014-03-21